O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

zimné športy

 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Dve víťazstvá Adama Žampu v Austrálii
24.08.2015 16:22:00

Perisher (SITA) - Slovenskej bratskej dvojici Adamovi (na ilustračnej snímke) a Andreasovi Žampovcom sa mimoriadne darí na pretekoch Austrálsko-novozélandského pohára v zjazdovom lyžovaní v austrálskom stredisku Perisher. Starší a skúsenejší Adam si pripísal tri pódiové umiestnenia v rovnakom počte štartov: vo víkendových slalomoch bol tretí a prvý, v pondelkovom obrovskom slalome nenašiel konkurenta. Mladší Andreas obsadil v slalomoch 19. a 8.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Na juniorskej GP v Bratislave triumf Curskej, Hagarová 14., Klepoch 15.
21.08..2015 21:11:00

Bratislava (TASR) - V piatkovom krátkom programe na juniorskej Grand Prix Medzinárodnej korčuliarskej únie (ISU) dosiahol najvyššiu známku kanadský krasokorčuliar Roman Sadovsky (68,49). Nedarilo sa dvojici domácich reprezentantov, na ZŠ Ondreja Nepelu predviedol Marco Klepoch (na snímke) až pätnásty najlepší výkon (45,71) a Jakub Kršňák skončil ešte o stupienok nižšie so známkou 35,95.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Kantorovej víťazný vstup do sezóny
11.08.2015 14:42:00

Coronet Peak / Chapelco (SITA) - Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Barbara Kantorová (na snímke) má za sebou trojnásobne víťazný vstup do novej sezóny. V argentínskom Chapelcu dominovala v obrovskom slalome Juhoamerického pohára, keď v súčte oboch kôl bola o 39 stotín rýchlejšia ako domáca Salome Bancorová.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Žampovci poslali na Nový Zéland aj 400 kg batožiny
04.08.2015 15:25:00

Starý Smokovec (SITA) - Najúspešnejší slovenský zjazdár ostatných rokov Adam Žampa (na snímke) ráta už len hodiny do odletu na Nový Zéland, kde strávi najbližších šesť týždňov v tvrdej príprave na novú pretekársku sezónu.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Čederle a Fedorová postúpili na ZOH mládeže
14.07.2015 21:23:00

Vierumäki (SITA) - Mladí slovenskí hokejisti Sebastián Čederle a Martina Fedorová sa kvalifikovali na zimné olympijské hry mládeže 2016 do Lillehammeru. Obaja sa predstavia v súťažiach zručnosti. Nomináciu si vybojovali počas rozvojového kempu Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) vo fínskom Vierumäki. Čederle skončil v kvalifikácii druhý, Federová jedenásta.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Permanentky na ME v Bratislave od 125 eur
12.07.2015 13:21:00

Bratislava (SITA) - Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave bude počas sezóny 2015/2016 dejiskom dvoch vrcholných medzinárodných krasokorčuliarskych podujatí. Od 27. do 31. januára sa tam uskutočnia majstrovstvá Európy. Organizátori už začali s predajom permanentiek na podujatie, ktoré sa naposledy predtým konalo v Bratislave v roku 2001. Tradične sa uskutočnia štyri súťaže mužov, žien, športových dvojíc a tanečných párov.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Trest pre Vanessu Mae zrušili
19.06.2015 15:45:00

Lausanne (SITA, AP) - Britská husľová virtuózka s thajskými koreňmi Vanessa Mae (na snímke) nenesie zodpovednosť na manipulácii pretekov v zjazdovom lyžovaní, ktorých výsledky jej pomohli kvalifikovať sa na zimné olympijské hry 2014 v Soči.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Jasná chce Svetový pohár aj s výhľadom do budúcnosti
11.06.2015 12:44:00

Jasná (SITA) - Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Jasnej nabral opäť reálnejšie kontúry. Po potvrdení slovenského dejiska na kalendárovej konferencii vo Varne aj inšpekcia Medzinárodnej lyžiarskej federácie na čele s riaditeľom ženskej časti Svetového pohára Atlem Skaardalom skonštatovala dobrú pripravenosť nízkotatranského strediska na preteky SP v slalome a obrovskom slalome žien. Tie sú v kalendári SP 2015/2016 naplánované na termín 5.- 6.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Lúči sa olympijská víťazka v super G - Andrea Fischbacherová
10.06.2015 13:28:00

Viedeň (SITA, AP) - Rakúšania v krátkom čase registrujú ďalší odchod svojej lyžiarskej hviezdy zo scény. Po Nicole Hospovej sa lúči s kariérou aj Andrea Fischbacherová (na snímke SITA), a to dokonca pol roka pred dovŕšením tridsiatky. Na súťažných svahoch strávila rodáčka zo Schwarzachu im Pongau pri Salzburgu 11 sezón, vrcholom jej kariéry bola zlatá medaila v super G na zimných olympijských hrách vo Vancouveri 2010, v zjazde tam skončila štvrtá.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / zimné športy / spravodajstvo Murínová so Sanitrom chcú vytvoriť jednotný tím
09.06.2015 13:19:00

Banská Bystrica (SITA) - Novozvolení reprezentační tréneri biatlonistov a biatlonistiek Juraj Sanitra (na snímke SITA) a Anna Murínová chcú zjednotiť oba tímy, aby išli jednou líniou za spoločným cieľom. Obaja prezentovali svoje vízie v utorok v Banskej Bystrici.... viac     Diskusia (0)

 
 
 


aktuálne výsledky

viac 1.9.2015, utorok

AFC Champions League Group.B
ukončený Grindavik
Vikingur Olafsvik
2 : 7
Premier Division (Premier League)
21:00 Dundalk
Shamrock Rovers FC
- : -
Liga Postobon II (Liga Postobon)
ukončený Pasto
Envigado
2 : 0
 


články