O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

Športové výsledky

15.11.2012
»
Futbal
Futbal ii Europa League Group A
21:05 FC Zürich - : - Borussia Mönchengladbach plánovaný Tipni si
21:05 Villarreal CF - : - Apollon Limassol plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group B
21:05 FC Turín - : - FC Kodaň plánovaný Tipni si
21:05 HJK Helsinki - : - Club Brugge KV plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group C
21:05 Asteras Tripolis - : - FK Partizan belehrad plánovaný Tipni si
21:05 Tottenham Hotspur - : - Beşiktaş Istanbul JK plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group D
21:05 Astra Ploiesti - : - FC Red Bull Salzburg plánovaný Tipni si
21:05 Celtic Glasgow - : - Dinamo Záhreb plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group E
17:00 FC Dinamo Moskva - : - PSV Eindhoven plánovaný Tipni si
21:05 Estoril - : - Panathinaikos Atény plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group F
21:05 AS Saint-Étienne - : - Dnipro Dnipropetrovsk plánovaný Tipni si
21:05 Internazionale Miláno - : - FK Qarabagh plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group G
19:00 Feyenoord Rotterdam - : - Standard Liége plánovaný Tipni si
19:00 Rijeka - : - FC Sevilla plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group H
18:00 FC Krasnodar - : - Everton FC plánovaný Tipni si
19:00 VfL Wolfsburg - : - OSC Lille plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group I
19:00 AC Sparta Praha - : - Young Boys Bern plánovaný Tipni si
19:00 ŠK Slovan Bratislava - : - SSC Neapol plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal ii Europa League Group J
19:00 AaB - : - Rio Ave FC plánovaný Tipni si
19:00 Dynamo Kyjev - : - Steaua Bukurešť plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group K
19:00 Dinamo Minsk - : - ACF Fiorentina plánovaný Tipni si
19:00 Guingamp - : - PAOK Solún plánovaný Tipni si
Futbal ii Europa League Group L
19:00 Lokeren - : - Metalist Charkov plánovaný Tipni si
19:00 Trabzonspor - : - Legia Varšava plánovaný Tipni si
Futbal ii Copa Sudamericana Play Off
00:30 Bahia BA 2 : 0 Cesar Vallejo ukončený
03:00 Atletico Nacional 2 : 2 Vitoria BA ukončený
03:00 Emelec 1 : 0 Goias GO ukončený
Futbal ii Club Friendlies
16:00 KKS Lech Poznaň 1 : 0 Jarota Jarocin 27'
Futbal ec Copa Credife Segunda Etapa (Copa Credife)
02:00 Manta 2 : 4 Barcelona Guayaquil ukončený
02:00 Olmedo 2 : 2 Dep. Cuenca ukončený
02:15 El Nacional 0 : 0 LDU de Quito ukončený
02:15 Independiente JT 2 : 0 Dep. Quito ukončený
Futbal mx Apertura (Primera División)
02:00 Puebla 1 : 2 U.N.A.M. (Pumas) ukončený
03:00 CF America 2 : 0 Veracruz ukončený
03:00 Morelia 0 : 1 Pachuca ukončený
04:00 Jaguares 1 : 1 Universidad Guadalajara ukončený
04:45 Tijuana 0 : 0 Cruz Azul ukončený
Futbal py Clausura (Primera División)
00:01 Deportivo Capiata 1 : 3 Sportivo Luqueno ukončený
01:10 Libertad 0 : 0 Nacional Asuncion ukončený
01:40 General Díaz 1 : 1 Olimpia ukončený
23:00 Rubio Nu - : - 12 de Octubre plánovaný Tipni si
Futbal sg S.League Play Off (S League)
13:30 Home United 0 : 1 Tampines Rovers FC ukončený
Hokej
Hokej sk Extraliga (Tipsport Extraliga)
9. kolo
17:00 ŠHK 37 Piešťany 1 : 0 HK Orange 20 ukončený Live komentár
Hokej ru KHL
0. kolo
09:00 Amur Chabarovsk 2 : 7 Torpedo Nižnij Novgorod ukončený Live komentár
10:00 Admiral Vladivostok 5 : 4 sn Severstal Čerepovec ukončený Live komentár
11:00 Metallurg Novokuzneck 1 : 6 CSKA Moskva ukončený Live komentár
14:00 Avtomobilist Jekaterinburg 1 : 3 Ak Bars Kazaň prebieha Live komentár
14:00 Traktor Čeľjabinsk 2 : 3 Barys Astana prebieha Live komentár
14:30 Jugra Chanty Mansijsk 0 : 0 Avangard Omsk prebieha Live komentár
16:00 Lada Togliatti - : - Metallurg Magnitogorsk plánovaný Tipni si
16:00 Lokomotiv Jaroslavľ - : - Dinamo Moskva plánovaný Live komentár Tipni si
16:00 Neftechimik Nižnekamsk - : - Salavat Julajev Ufa plánovaný Live komentár Tipni si
Hokej fi SM Liiga (SM Liiga)
0. kolo
16:30 Ilves Tampere - : - Lukko Rauma plánovaný Tipni si
16:30 Saipa Lappeenranta - : - Lahti Pelicans plánovaný Tipni si
16:30 Turku PS - : - Jyp Jyväskylä plánovaný Tipni si
Hokej de DEL (DEL 1. Bundesliga)
7. kolo
18:30 Kölner Haie - : - Iserlohn Roosters plánovaný Tipni si
Hokej at EBEL (EBEL)
7. kolo
18:15 EC Klagenfurt - : - Dornbirner EC plánovaný Tipni si
Hokej se Allsvenskan (Allsvenskan)
9. kolo
18:00 AIK Hockey - : - BIK Karlskoga plánovaný Tipni si
18:00 Almtuna IS - : - Bjorkloven plánovaný Tipni si
18:00 Asplöven - : - IK Oskarshamn plánovaný Tipni si
18:00 IF Malmö Redhawks - : - Mora IK plánovaný Tipni si
18:00 Södertälje SK - : - Timra IK plánovaný Tipni si
18:00 VIK Västeras HK - : - Karlskrona HK plánovaný Tipni si
18:00 Vita Hästen - : - Rögle BK plánovaný Tipni si
Basketbal
Basketbal de BBL (BBL)
18:30 ALBA - : - Gottingen plánovaný Tipni si
18:30 Bayreuth - : - Crailsheim Merlins plánovaný Tipni si
20:30 Artland - : - Tubingen plánovaný Tipni si
20:30 Bayern Munchen - : - Mitteldeutscher BC plánovaný Tipni si
20:30 Ludwigsburg - : - Bonn plánovaný Tipni si
Tenis
Tenis cn Beijing
06:30 Ernests Gulbis 0 : 1 Martin Klizan hráč 1 zápas skrečoval
06:30 Viktor Troicki 0 : 2 Tomas Berdych ukončený
09:15 Pablo Andujar 0 : 2 Grigor Dimitrov ukončený
09:35 Peter Gojowczyk 0 : 2 Rafael Nadal ukončený
11:45 Pablo Cuevas 0 : 2 Andy Murray ukončený
12:40 Marin Cilic 2 : 0 Joao Sousa ukončený
06:30 Petra Kvitová 0 : 0 Venus Williams hráč 2 zápas skrečoval
06:40 Andrea Petkovic 1 : 1 Simona Halep ukončený
06:40 Ekaterina Makarova 1 : 2 Roberta Vinci ukončený
06:45 Angelique Kerber 1 : 2 Svetlana Kuznetsova ukončený
08:30 Sabine Lisicki 0 : 2 Ana Ivanovic ukončený
10:25 Alize Cornet 0 : 2 Samantha Stosur ukončený
13:45 Serena Williams 2 : 1 Lucie Safarova ukončený
Tenis jp Tokyo
04:10 Michal Przysiezny 0 : 2 Denis Istomin ukončený
06:15 Jurgen Melzer 0 : 2 Milos Raonic ukončený
07:50 Kei Nishikori 2 : 0 Donald Young ukončený
10:05 Jeremy Chardy 2 : 0 Kevin Anderson ukončený
Tenis be Chs Mons
undefined
11:10 Uladzimir Ignatik 1 : 2 Jiri Vesely ukončený
12:55 Andrea Arnaboldi 0 : 2 Tobias Kamke ukončený
14:50 Thomaz Bellucci 0 : 1 Marsel Ilhan prebieha
17:00 Steve Darcis - : - Yann Marti plánovaný Tipni si
18:30 David Goffin - : - Matthias Bachinger plánovaný Tipni si
18:30 Gerald Melzer - : - Igor Sijsling plánovaný Tipni si
Tenis us Chs Sacramento
undefined
00:30 James McGee 0 : 2 Tim Smyczek ukončený
20:00 Dimitar Kutrovsky - : - John Millman plánovaný Tipni si
20:00 Marcos Giron - : - Fratangelo, Bjorn plánovaný Tipni si
21:30 Sam Querrey - : - Nguyen, Daniel plánovaný Tipni si
Hádzaná
Hádzaná ii Champions League Group A
19:30 Kiel - : - La Rioja plánovaný Tipni si
Hádzaná dk Jack & Jones Ligaen (Jack & Jones Ligaen)
20:00 Arhus GF - : - Skjern Handbold plánovaný Tipni si
Hádzaná fr LNH (LNH)
20:45 Nantes - : - Montpellier plánovaný Tipni si
Hádzaná se Elitserien (Elitserien)
19:00 Drott Halmstad - : - Kristianstad plánovaný Tipni si
Volejbal
Volejbal ii Women's World Championship Group E
17:00 Dominikánska republika - : - Azerbaijan W plánovaný Tipni si
17:10 Nemecko - : - Japonsko plánovaný Tipni si
20:00 Chorvátsko - : - Čína plánovaný Tipni si
20:00 Taliansko - : - Belgicko plánovaný Tipni si
Volejbal ii Women's World Championship Group F
17:00 Srbsko - : - Kazachstan plánovaný Tipni si
17:00 Turecko - : - Rusko plánovaný Tipni si
20:00 Brazília - : - Holandsko plánovaný Tipni si
20:00 Bulharsko - : - USA plánovaný Tipni si