O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

Športové výsledky

15.11.2012
»
Futbal
Futbal sk Slovensko 1 (Fortuna liga)
19:00 ŠK Slovan Bratislava - : - TJ Spartak Myjava plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal en Anglicko 1 (Premier League)
14:30 Crystal Palace - : - Liverpool FC plánovaný Tipni si
17:00 Hull City AFC - : - Tottenham Hotspur plánovaný Tipni si
Futbal es Španielsko 1 (Primera División)
12:00 Rayo Vallecano CF - : - Celta de Vigo plánovaný Tipni si
17:00 Levante UD - : - Valencia CF plánovaný Tipni si
19:00 Elche CF - : - Córdoba CF plánovaný Tipni si
21:00 Villarreal CF - : - Getafe CF plánovaný Tipni si
Futbal es Segunda Division (Segunda División)
12:00 Real Valladolid - : - Las Palmas plánovaný Tipni si
17:00 Girona - : - Recreativo Huelva plánovaný Tipni si
17:00 Mirandes - : - Leganes plánovaný Tipni si
18:15 Betis Sevilla - : - Alaves plánovaný Tipni si
19:00 Albacete Balompié - : - CA Osasuna plánovaný Tipni si
21:00 Alcorcon - : - Lugo plánovaný Tipni si
Futbal it Taliansko 1 (Serie A)
12:30 FC Turín - : - Sassuolo plánovaný Tipni si
15:00 AC Cesena - : - Sampdoria Janov plánovaný Tipni si
15:00 Parma FC - : - Empoli plánovaný Tipni si
15:00 SSC Neapol - : - Cagliari Calcio plánovaný Tipni si
15:00 Udinese Calcio - : - AC Chievo Verona plánovaný Tipni si
15:00 Verona - : - ACF Fiorentina plánovaný Tipni si
20:45 AC Miláno - : - Internazionale Miláno plánovaný Tipni si
Futbal it Serie B (Serie B)
18:00 Catania Calcio - : - Latina plánovaný Tipni si
Futbal de Nemecko 1 (Bundesliga)
15:30 Hamburger SV - : - Werder Brémy plánovaný Tipni si
17:30 VfB Stuttgart - : - FC Augsburg plánovaný Tipni si
Futbal de 2.Bundesliga (2. Bundesliga)
13:30 1. FC Norimberg - : - Ingolstadt plánovaný Tipni si
13:30 Karlsruher SC - : - Erzgebirge Aue plánovaný Tipni si
13:30 RB Leipzig - : - St. Pauli plánovaný Tipni si
Futbal fr Francúzsko 1 (Ligue 1)
14:00 FC Nantes Atlantique - : - AS Saint-Étienne plánovaný Tipni si
17:00 Montpellier Hérault SC - : - Toulouse FC plánovaný Tipni si
21:00 Olympique Marseille - : - Girondins Bordeaux plánovaný Tipni si
Futbal cz Česko 1 (Gambrinus Liga)
15:45 FC Viktoria Plzeň - : - Bohemians 1905 plánovaný Live komentár Tipni si
18:00 SK Slavia Praha - : - FC Hradec Králové plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal cz Druha Liga (Druhá liga)
13:30 1. SC Znojmo - : - FK Ústí nad Labem plánovaný Tipni si
13:30 SK Slovan Varnsdorf - : - FK Spartak Mas Sezimovo Ústí plánovaný Tipni si
Futbal ii Club Friendlies
17:00 ÍR - : - Leiknir Reykjavik plánovaný Tipni si
17:00 Thor - : - Magni plánovaný Tipni si
18:30 Afturelding - : - Throttur plánovaný Tipni si
Futbal al Kategoria Superiore (Kategoria Superiore)
14:00 Laci - : - Teuta plánovaný Tipni si
14:00 Skenderbeu - : - Apolonia plánovaný Tipni si
17:00 Elbasani - : - Tirana plánovaný Tipni si
17:00 Partizani - : - Kukesi plánovaný Tipni si
Futbal ar Torneo Inicial (Primera División)
00:30 Lanus 1 : 0 Gimnasia La Plata 52'
21:00 Belgrano - : - Tigre plánovaný Tipni si
21:00 Estudiantes - : - Defensa y Justicia plánovaný Tipni si
23:10 Boca Juniors - : - Independiente plánovaný Tipni si
Futbal au A League (A League)
07:00 Central Coast Mariners - : - Adelaide United plánovaný Tipni si
Futbal be Jupiler Pro League (Jupiler Pro League)
14:30 Oostende - : - Standard Liége plánovaný Tipni si
18:00 KRC Genk - : - KV Mechelen plánovaný Tipni si
20:00 Kortrijk - : - Zulte-Waregem plánovaný Tipni si
Futbal by Premier Relegation Round (Premier League)
12:00 Belshina - : - FC Dnepr Mogilev plánovaný Tipni si
12:00 Dinamo Brest - : - Neman plánovaný Tipni si
12:00 Slutsk - : - Minsk FC plánovaný Tipni si
Futbal ba Premijer Liga (Premijer Liga)
13:00 Slavija Sarajevo - : - Drina Zvornik plánovaný Tipni si
13:00 Sloboda Tuzla - : - FK Sarajevo plánovaný Tipni si
13:00 Vitez - : - Travnik plánovaný Tipni si
13:00 Zeljeznicar - : - Celik plánovaný Tipni si
Futbal br Serie A Brasileiro (Serie A Brasileiro)
00:01 Bahia BA 1 : 2 Atletico PR 81'
20:00 Cruzeiro MG - : - Goias GO plánovaný Tipni si
20:00 Figueirense SC - : - Vitoria BA plánovaný Tipni si
20:00 Flamengo RJ - : - Criciuma SC plánovaný Tipni si
20:00 Santos SP - : - Sao Paulo SP plánovaný Tipni si
20:00 Sport Recife PE - : - Fluminense RJ plánovaný Tipni si
22:30 Chapecoense SC - : - Botafogo RJ plánovaný Tipni si
22:30 Corinthians SP - : - Gremio RS plánovaný Tipni si
22:30 Coritiba PR - : - Palmeiras SP plánovaný Tipni si
Futbal bg A PFG (A PFG)
12:15 Botev Plovdiv - : - Levski Sofia plánovaný Tipni si
16:30 Beroe - : - Slavia Sofia plánovaný Tipni si
Futbal cy 1. Division (1. Division)
17:00 Nea Salamis - : - Ermis Aradippou plánovaný Tipni si
Futbal dk Superliga (Superligaen)
14:00 Odense Boldklub - : - FC Nordsjaelland plánovaný Tipni si
17:00 Brondby IF Kodaň - : - SonderjyskE plánovaný Tipni si
19:00 FC Midtjylland - : - AaB plánovaný Tipni si
Futbal ec Copa Credife Segunda Etapa (Copa Credife)
16:00 Dep. Quito - : - Dep. Cuenca plánovaný Tipni si
17:30 LDU de Quito - : - Barcelona Guayaquil plánovaný Tipni si
18:30 U. Catolica - : - Manta plánovaný Tipni si
20:00 LDU de Loja - : - Olmedo plánovaný Tipni si
20:00 Mushuc Runa - : - El Nacional plánovaný Tipni si
23:00 Emelec - : - Independiente JT plánovaný Tipni si
Futbal gr Super League (Super League)
14:00 Panathinaikos Atény 0 : 0 Ergotelis odložený
16:15 Niki Volou 0 : 0 Levadiakos odložený
16:15 OFI Crete 0 : 0 Kerkyra odložený
16:15 Veria 0 : 0 AEL Kalloni odložený
18:30 Asteras Tripolis 0 : 0 PAOK Solún odložený
Futbal nl Holandsko 1 (Eredivisie)
12:30 Groningen - : - PSV Eindhoven plánovaný Tipni si
14:30 FC Zwolle - : - FC Twente Enschede plánovaný Tipni si
14:30 Heracles Almelo - : - ADO Den Haag plánovaný Tipni si
16:45 Utrecht - : - Cambuur Leeuwarden plánovaný Tipni si
Futbal hr 1. NHL (1. NHL)
15:00 Lokomotiva Zagreb - : - Slaven Belupo plánovaný Tipni si
17:00 Split - : - NK Zagreb plánovaný Tipni si
Futbal il Ligat ha'Al (Toto League)
18:45 Bnei Sakhnin - : - Beitar Jeruzalem FC plánovaný Tipni si
Futbal za Premier League (Premier League)
14:30 Bloemfontein Celtic - : - Chippa United plánovaný Tipni si
14:30 SuperSport United - : - Orlando Pirates plánovaný Tipni si
Futbal lt A Lyga (A Lyga)
11:00 Banga Gargzdai - : - Siauliai plánovaný Tipni si
15:00 Granitas - : - Zalgiris Vilnius plánovaný Tipni si
Futbal mk Prva Liga (Prva Liga)
13:00 Metalurg Skopje - : - Horizont Turnovo plánovaný Tipni si
13:00 Sileks - : - Skendija plánovaný Tipni si
13:00 Teteks - : - Pelister plánovaný Tipni si
Futbal hu NB1 (NB1)
16:30 FTC Ferencvároš Budapešť - : - Videoton plánovaný Tipni si
18:30 FC ETO Györ - : - Debrecín VSC plánovaný Tipni si
Futbal mx Apertura (Primera División)
00:01 CF America 1 : 2 Atlas 81'
00:01 Puebla 2 : 3 Santos Laguna 81'
02:00 Tigres - : - Toluca plánovaný Tipni si
02:00 Universidad Guadalajara - : - Cruz Azul plánovaný Tipni si
03:06 Pachuca - : - Veracruz plánovaný Tipni si
04:00 Jaguares - : - Queretaro FC plánovaný Tipni si
19:00 U.N.A.M. (Pumas) - : - Monterrey plánovaný Tipni si
Futbal py Clausura (Primera División)
00:01 Olimpia 0 : 0 Rubio Nu 81'
22:00 3 de Febrero - : - Deportivo Capiata plánovaný Tipni si
23:00 12 de Octubre - : - Libertad plánovaný Tipni si
Futbal pl Poľsko 1 (Ekstraklasa)
15:30 Lechia Gdansk - : - Jagiellonia Bialystok plánovaný Tipni si
18:00 Piast Gliwice - : - KKS Lech Poznaň plánovaný Tipni si
Futbal at Bundesliga (Budesliga)
16:30 SK Sturm Graz - : - FC Red Bull Salzburg plánovaný Tipni si
Futbal ro Liga 1 (Liga 1)
14:30 Pandurii - : - Botosani plánovaný Tipni si
17:00 CFR Kluž - : - Poli Iasi plánovaný Tipni si
19:30 Petrolul - : - Targu Mures plánovaný Tipni si
Futbal ru Rusko 1 (Premier Liga)
11:30 FC Dinamo Moskva - : - Terek Groznij plánovaný Tipni si
14:00 FK Amkar Perm - : - Arsenal Tula plánovaný Tipni si
16:30 Spartak Moskva - : - Mordovya plánovaný Tipni si
Futbal si 1. SNL (1. SNL)
16:00 Radomlje - : - Krka plánovaný Tipni si
Futbal rs Super Liga (Super Liga)
13:00 Cukaricki Belgrade - : - Jagodina plánovaný Tipni si
13:00 OFK Belgrade - : - Mladost Lucani plánovaný Tipni si
17:00 FK Partizan belehrad - : - Napredak plánovaný Tipni si
Futbal ss Premier League (Scottish Premier League)
13:45 Partick Thistle - : - Aberdeen FC plánovaný Tipni si
Futbal ch Švajčiarsko 1 (Super League)
13:45 FC Bazilej 1893 - : - Aarau plánovaný Tipni si
13:45 St. Gallen - : - FC Vaduz plánovaný Tipni si
16:00 Thun - : - Young Boys Bern plánovaný Tipni si
Futbal tr Super Lig (Super Lig)
12:30 Genclerbirligi - : - Karabükspor plánovaný Tipni si
12:30 Konyaspor - : - Gaziantepspor plánovaný Tipni si
15:00 Eskisehirspor - : - Kayseri Erciyesspor plánovaný Tipni si
18:00 Beşiktaş Istanbul JK - : - Kasimpasa SK plánovaný Tipni si
Futbal uy Apertura (Primera División)
13:30 Racing - : - River Plate FC plánovaný Tipni si
20:30 Rampla Juniors - : - Tacuarembo FC plánovaný Tipni si
21:00 Fenix - : - Penarol plánovaný Tipni si
Futbal us MLS Play Off (MLS)
19:30 New York Red Bulls - : - New England Revolution plánovaný Tipni si
23:00 Los Angeles Galaxy - : - Seattle Sounders plánovaný Tipni si
Futbal ww Premier League First Phase (Premier League)
14:00 Port Talbot Town - : - Carmarthen Town plánovaný Tipni si
Hokej
Hokej sk Extraliga (Tipsport Extraliga)
26. kolo
17:00 Dukla Trenčín - : - MHC Mountfield Martin plánovaný Live komentár Tipni si
17:00 HK Nitra - : - HK 36 Skalica plánovaný Live komentár Tipni si
17:00 HK Poprad - : - HC 05 Banská Bystrica plánovaný Live komentár Tipni si
17:00 HKM Zvolen - : - ŠHK 37 Piešťany plánovaný Live komentár Tipni si
17:30 MsHK DOXXbet Žilina - : - HC Košice plánovaný Live komentár Tipni si
Hokej us NHL
0. kolo
01:00 Boston Bruins 0 : 1 Montreal Canadiens prebieha
01:00 New York Islanders 0 : 0 Pittsburgh Penguins prebieha
01:00 Philadelphia Flyers 2 : 1 Columbus Blue Jackets prebieha
01:00 Tampa Bay Lightning 0 : 0 Minnesota Wild prebieha
01:00 Washington Capitals 0 : 0 Buffalo Sabres prebieha
02:00 Nashville Predators - : - Florida Panthers plánovaný Tipni si
03:00 Colorado Avalanche - : - Carolina Hurricanes plánovaný Tipni si
04:00 Calgary Flames - : - New Jersey Devils plánovaný Tipni si
04:00 Edmonton Oilers - : - Chicago Blackhawks plánovaný Tipni si
21:00 Winnipeg Jets - : - St. Louis Blues plánovaný Tipni si
Hokej us NHL - Eastern Atlantic
01:00 Toronto Maple Leafs 1 : 0 Detroit Red Wings prebieha
02:00 Dallas Stars - : - Los Angeles Kings plánovaný Tipni si
04:30 San Jose Sharks - : - Phoenix Coyotes plánovaný Tipni si
Hokej ru KHL
0. kolo
11:00 Sibir Novosibirsk - : - Metallurg Novokuzneck plánovaný Tipni si
Hokej cz Extraliga (Tipsport Extraliga)
23. kolo
15:00 HC Oceláři Třinec - : - HC Kometa Brno plánovaný Live komentár Tipni si
15:30 HC Energie Karlove Vary - : - PSG Zlín plánovaný Live komentár Tipni si
17:00 HC Sparta Praha - : - HC Pardubice plánovaný Live komentár Tipni si
17:30 BK Mladá Boleslav - : - HC Olomouc plánovaný Live komentár Tipni si
17:30 HC Mountfield České Budějovice - : - HC Slavia Praha plánovaný Tipni si
17:30 HC Plzeň 1929 - : - Bílí Tygři Liberec plánovaný Live komentár Tipni si
17:30 HC VERVA Litvínov - : - HC Vítkovice Steel plánovaný Live komentár Tipni si
Hokej de DEL (DEL 1. Bundesliga)
20. kolo
14:30 Hamburg Freezers - : - Grizzly Adams Wolfsburg plánovaný Tipni si
16:30 Augsburger Panther - : - EHC Mníchov plánovaný Tipni si
16:30 ERC Ingolstadt - : - Kölner Haie plánovaný Tipni si
16:30 Iserlohn Roosters - : - Adler Mannheim plánovaný Tipni si
16:30 Norimberg Ice Tigers - : - Eisbären Berlín plánovaný Tipni si
16:30 Schwenninger Wild Wings - : - Straubing Tigers plánovaný Tipni si
18:00 DEG Metro Stars - : - Krefeld Pinguine plánovaný Tipni si
Hokej at EBEL (EBEL)
20. kolo
17:30 Dornbirner EC - : - SAPA Fehérvár AV19 plánovaný Tipni si
17:30 EC Klagenfurt - : - EC Villacher SV plánovaný Tipni si
17:30 EC Red Bull Salzburg - : - HDD Olimpija Ľubľana plánovaný Tipni si
17:30 EHC Liwest Linz - : - EV Vienna Capitals plánovaný Tipni si
17:30 HC Orli Znojmo - : - Moser Medical Graz 99ers plánovaný Tipni si
17:30 Innsbruck - : - Bolzano plánovaný Tipni si
Basketbal
Basketbal us NBA - Eastern Atlantic
01:00 Indiana Pacers 27 : 30 Phoenix Suns prebieha
01:00 Orlando Magic 20 : 22 Miami Heat prebieha
01:30 Cleveland Cavaliers - : - Toronto Raptors plánovaný Tipni si
01:30 New York Knicks - : - Philadelphia 76ers plánovaný Tipni si
02:00 Houston Rockets - : - Dallas Mavericks plánovaný Tipni si
02:00 Minnesota Timberwolves - : - Sacramento Kings plánovaný Tipni si
02:30 Milwaukee Bucks - : - Washington Wizards plánovaný Tipni si
02:30 San Antonio Spurs - : - New Jersey Nets plánovaný Tipni si
03:00 Utah Jazz - : - New Orleans Hornets plánovaný Tipni si
Basketbal ii Adriatic League
19:00 Partizan - : - Cibona plánovaný Tipni si
Basketbal fr PRO A (PRO A)
17:00 Limoges - : - Bourg plánovaný Tipni si
Basketbal gr A1 (A1)
11:30 Olympiakos CFP - : - PAOK plánovaný Tipni si
16:30 Panathinaikos - : - Dramas plánovaný Tipni si
Basketbal de BBL (BBL)
15:00 Bremerhaven - : - Ulm plánovaný Tipni si
15:00 Crailsheim Merlins - : - Bayern Munchen plánovaný Tipni si
15:00 Ludwigsburg - : - Hagen plánovaný Tipni si
17:00 ALBA - : - Braunschweig plánovaný Tipni si
17:00 Skyliners - : - Tubingen plánovaný Tipni si
Basketbal es Liga ACB (Liga ACB)
12:00 Joventut - : - Caja Laboral Baskonia plánovaný Tipni si
12:15 Zaragoza - : - Estudiantes plánovaný Tipni si
12:30 Cajasol Sevilla - : - Real Madrid plánovaný Tipni si
12:30 Murcia - : - Obradoiro XBS plánovaný Tipni si
12:45 Fuenlabrada - : - Barcelona plánovaný Tipni si
13:00 Gran Canaria - : - Bilbao plánovaný Tipni si
13:30 CB 1939 Canarias - : - Andorra BC plánovaný Tipni si
18:00 Lagun Aro - : - Manresa plánovaný Tipni si
19:00 Valencia - : - Unicaja plánovaný Tipni si
Basketbal it A1 (A1)
18:15 Enel Brindisi - : - Bologna plánovaný Tipni si
18:15 Scavolini Pesaro - : - Orlandina Basket plánovaný Tipni si
18:15 Umana Venezia - : - Cremona plánovaný Tipni si
18:15 Umana Venezia - : - Pistoia plánovaný Tipni si
20:30 Varese - : - Milano plánovaný Tipni si
Basketbal tr BBL (BBL)
12:30 Istanbul BSB - : - Fenerbahce Ulker plánovaný Tipni si
15:00 Banvitspor - : - Olin Edirne plánovaný Tipni si
20:00 Galatasaray - : - Besiktas plánovaný Tipni si
Tenis
Tenis ii Davis Cup
13:00 Jo Wilfried Tsonga - : - Roger Federer plánovaný Tipni si
15:00 Gael Monfils - : - Stanislas Wawrinka plánovaný Tipni si
Tenis uy Chs Montevideo
undefined
17:00 Facundo Arguello - : - Dellien, Hugo plánovaný Tipni si
17:00 Pablo Cuevas - : - Cachin, Pedro plánovaný Tipni si
Tenis jp Chs Toyota
04:30 Tatsuma Ito - : - Go Soeda plánovaný Tipni si
Hádzaná
Hádzaná ii Champions League Group A
17:00 Zagreb - : - Meshkovo plánovaný Tipni si
Hádzaná ii Champions League Group B
16:55 KIF Kolding - : - Wisla Plock plánovaný Tipni si
19:30 Barcelona - : - Flensburg-Handewitt plánovaný Tipni si
Hádzaná ii Champions League Group C
17:00 Celje Pivovarna Lasko RK - : - Rhein-Neckar Lowen plánovaný Tipni si
Hádzaná ii Champions League Group D
15:10 Vive Kielce - : - Aalborg Handbold plánovaný Tipni si
Hádzaná de 1. Liga HBL (HBL)
15:00 Balingen-Weilstetten - : - Wetzlar plánovaný Tipni si
18:00 Minden - : - Hamburg plánovaný Tipni si
Hádzaná no Postenligaen Menn (Postenligaen)
18:00 Halden - : - Drammen plánovaný Tipni si
18:00 Runar - : - BSK/NIF plánovaný Tipni si
Hádzaná se Elitserien (Elitserien)
16:15 Alingsas HK - : - Drott Halmstad plánovaný Tipni si