O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

Športové výsledky

15.11.2012
»
Futbal
Futbal sk Corgon Liga (Corgoň liga)
18:30 ŠK Slovan Bratislava - : - MFK Ružomberok plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal cz Gambrinus Liga (Gambrinus Liga)
20:15 SK Slavia Praha - : - FC Baník Ostrava plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal ii Club Friendlies
02:00 Guadalajara (Chivas) 0 : 1 FC Bayern Mníchov ukončený
18:00 Al-Sadd - : - Simurq Zakatali plánovaný Tipni si
18:30 Borussia Dortmund - : - AC Chievo Verona plánovaný Tipni si
19:00 Go Ahead Eagles - : - Büyüksehir plánovaný Tipni si
19:00 NAC Breda - : - OFI Crete plánovaný Tipni si
19:00 Paderborn - : - Wigan Athletic plánovaný Tipni si
19:00 Roda - : - Helmond Sport plánovaný Tipni si
19:30 Split - : - Hajduk Split plánovaný Tipni si
20:00 FC Twente Enschede II - : - Ross County plánovaný Tipni si
20:30 Bournemouth AFC - : - Swansea City AFC plánovaný Tipni si
20:30 Carlisle United - : - St. Mirren plánovaný Tipni si
20:45 Altrincham - : - Shrewsbury Town plánovaný Tipni si
20:45 Havant and Waterlooville - : - AFC Wimbledon plánovaný Tipni si
20:45 Havant and Waterlooville - : - AFC Wimbledon plánovaný Tipni si
20:45 Norwich City - : - Celta de Vigo plánovaný Tipni si
21:45 Sporting Lisabon - : - Lazio Rím plánovaný Tipni si
Futbal ar Torneo Inicial (Primera División)
23:00 Godoy Cruz 0 : 0 Banfield odložený
Futbal be Jupiler Pro League (Jupiler Pro League)
20:30 Oostende - : - RSC Anderlecht Brusel plánovaný Tipni si
Futbal dk Superliga (Superligaen)
18:30 Silkeborg IF - : - SonderjyskE plánovaný Tipni si
Futbal ee Meistriliiga (Meistriliga)
18:00 JK Sillamae Kalev - : - Tartu JK Tammeka plánovaný Tipni si
18:00 Tallinna FC Infonet - : - Lokomotiv Johvi plánovaný Tipni si
Futbal fr Ligue 2 (Ligue 2)
20:00 AJ Auxerre - : - Le Havre plánovaný Tipni si
20:00 Arles - : - AC Ajaccio plánovaný Tipni si
20:00 AS Nancy Lorraine - : - Dijon FCO plánovaný Tipni si
20:00 GFCO Ajaccio - : - Valenciennes FC plánovaný Tipni si
20:00 Laval - : - Niort plánovaný Tipni si
20:00 Luzenac - : - Troyes plánovaný Tipni si
20:00 Nimes - : - Angers plánovaný Tipni si
20:00 Tours - : - Creteil plánovaný Tipni si
Futbal hr 1. NHL (1. NHL)
20:15 NK Zagreb - : - Lokomotiva Zagreb plánovaný Tipni si
Futbal ie Premier Division (Premier League)
20:45 Bray Wanderers - : - Athlone Town plánovaný Tipni si
20:45 Derry City - : - Bohemian plánovaný Tipni si
20:45 Drogheda United - : - UC Dublin plánovaný Tipni si
20:45 Limerick FC - : - Shamrock Rovers FC plánovaný Tipni si
20:45 St. Patricks - : - Sligo Rovers plánovaný Tipni si
21:00 Cork City - : - Dundalk plánovaný Tipni si
Futbal lt A Lyga (A Lyga)
17:00 Kruoja Pakruojis - : - Dainava Alytus plánovaný Tipni si
Futbal lv Virsliga (Virsliga)
18:00 Daugava Riga - : - Metta/Lu plánovaný Tipni si
18:00 Skonto Riga FC - : - Daugava Daugavpils plánovaný Tipni si
Futbal hu NB1 (NB1)
19:00 Puskas FC - : - Pecs plánovaný Tipni si
20:30 MTK Budapest - : - Debrecín VSC plánovaný Tipni si
Futbal de 2.Bundesliga (2. Bundesliga)
20:30 Fortuna Dusseldorf - : - Braunschweig plánovaný Tipni si
Futbal no Tippeligaen (Tippeligaen)
19:00 Lillestrom - : - Brann Bergen plánovaný Tipni si
Futbal pl Ekstraklasa (Ekstraklasa)
18:00 Jagiellonia Bialystok - : - MKS Cracovia Kraków plánovaný Tipni si
20:30 Piast Gliwice - : - Lechia Gdansk plánovaný Tipni si
Futbal ro Liga 1 (Liga 1)
17:30 Ceahlaul Piatra-Neamt - : - Targu Mures plánovaný Tipni si
20:00 Viitorul Constanta - : - FC Rapid Bukurešť plánovaný Tipni si
Futbal ru Premier Liga (Premier Liga)
18:00 FC Rubin Kazaň - : - Spartak Moskva plánovaný Tipni si
Futbal sg S.League (S League)
13:30 Singapore Armed Forces 1 : 3 Albirex Niigata FC ukončený
Futbal si 1. SNL (1. SNL)
18:00 Zavrc - : - NK Domzale plánovaný Tipni si
20:00 NK CM Celje - : - Krka plánovaný Tipni si
Futbal ua Premier League (Premier Liga)
18:00 FC Vorskla Poltava - : - Šachťor Doneck plánovaný Tipni si
Tenis
Tenis at Kitzbuhel
12:00 Dominic Thiem 2 : 0 Marcel Granollers ukončený
12:00 Juan Monaco 2 : 1 Andreas Seppi ukončený
14:15 David Goffin 1 : 1 Gonzalez, Maximo prebieha
Tenis es Chs Segovia
undefined
11:30 Florent Serra 0 : 2 Alexander Kudryavtsev ukončený
13:00 Adrian Mannarino 2 : 0 Brydan Klein ukončený
16:20 Adrian Menendez Maceiras - : - Edmund, Kyle plánovaný Tipni si
17:50 Gerard Granollers-Pujol - : - Marco Chiudinelli plánovaný Tipni si
Tenis ca Chs Vancouver
03:30 Marcos Baghdatis 2 : 0 Chase Buchanan ukončený
undefined
21:30 Ruben Bemelmans - : - Alex Bogomolov plánovaný Tipni si
Tenis us Stanford
00:30 Zhao, Carol 0 : 2 Ana Ivanovic ukončený
04:15 Victoria Azarenková 0 : 2 Venus Williams ukončený
21:00 Muguruza Blanco,Garbine - : - Angelique Kerber plánovaný Tipni si
22:30 Vickery, Sachia - : - Varvara Lepchenko plánovaný Tipni si
Tenis us Washington DC
19:00 Kristina Mladenovic - : - Kurumi Nara plánovaný Tipni si
19:00 Marina Erakovic - : - Bojana Jovanovski plánovaný Tipni si
20:30 Svetlana Kuznetsova - : - Vania King plánovaný Tipni si
22:00 Anastasia Pavlyuchenkova - : - Ekaterina Makarova plánovaný Tipni si
00:10 Denis Istomin 1 : 2 Donald Young ukončený
00:30 Lleyton Hewitt 0 : 2 Milos Raonic ukončený
02:10 Tim Smyczek 0 : 2 Richard Gasquet ukončený
02:40 Tomas Berdych 0 : 2 Vašek Pospíšil ukončený
03:30 Santiago Giraldo 2 : 0 Victor Estrella ukončený
04:20 Kei Nishikori 2 : 1 Lukáš Lacko ukončený
19:00 Kevin Anderson - : - Donald Young plánovaný Tipni si
22:00 Steve Johnson - : - Milos Raonic plánovaný Tipni si
Volejbal
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool A
15:00 USA 1 : 0 Rusko prebieha
18:00 Turecko - : - Japonsko plánovaný Tipni si
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool B
06:40 Srbsko 3 : 0 Nemecko ukončený
09:10 Južná Kórea 3 : 1 Thajsko ukončený
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool C
17:30 Brazília - : - Čína plánovaný Tipni si
20:00 Taliansko - : - Dominikánska republika plánovaný Tipni si
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool L
16:40 Holandsko - : - Argentina plánovaný Tipni si
20:10 Belgicko - : - Kanada plánovaný Tipni si
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool M
23:40 Poľsko - : - Kuba plánovaný Tipni si
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool R
16:00 Mexico W - : - Kazachstan plánovaný Tipni si
19:00 Česká republika - : - Alžírsko plánovaný Tipni si
Volejbal ii Women's World Grand Prix Pool S
17:15 Australia W - : - Bulharsko plánovaný Tipni si
20:15 Chorvátsko - : - Keňa plánovaný Tipni si
 

video dňa

 

Ak si získal zaujímavé informácie, daj nám "Like" :)

anketa

Kto sa stane najlepším hokejistom Slovenska v sezóne 2013/2014?


Marián Gáborík

 

66,3%
Marián Hossa

 

7,9%
Zdeno Chára

 

2,2%
Ján Laco

 

14,6%
Andrej Sekera

 

9%

Zapnite si COOKIEs, inak nemôžete hlasovať. staršie ankety