O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

Športové výsledky

15.11.2012
»
Futbal
Futbal sk Slovensko 1 (Corgoň liga)
16:00 ŽP Šport Podbrezová 0 : 0 FC ViOn Zlaté Moravce 15' Live komentár
17:30 AS Trenčín - : - TJ Spartak Myjava plánovaný Live komentár Tipni si
17:30 MFK Ružomberok - : - MFK Košice plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal en Anglicko 1 (Premier League)
13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United ukončený
16:00 Manchester City 0 : 0 Stoke City FC 15'
16:00 Newcastle United FC 0 : 1 Crystal Palace 15'
16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 Sunderland AFC 15'
16:00 Swansea City AFC 1 : 0 West Bromwich Albion 15'
16:00 West Ham United FC 0 : 0 Southampton 15'
18:30 Everton FC - : - Chelsea Londýn plánovaný Tipni si
Futbal en Championship (Championship)
13:15 Sheffield Wednesday 0 : 1 Nottingham Forest ukončený
16:00 Brighton and Hove Albion 0 : 1 Charlton Athletic 15'
16:00 Derby County 1 : 0 Ipswich Town 15'
16:00 Fulham FC 0 : 0 Cardiff City 15'
16:00 Leeds United FC 0 : 0 Bolton Wanderers FC 15'
16:00 Middlesbrough FC 0 : 1 Reading FC 15'
16:00 Millwall 0 : 0 Blackpool FC 15'
16:00 Norwich City 0 : 0 Bournemouth AFC 15'
16:00 Rotherham United 0 : 0 Brentford 15'
16:00 Watford 0 : 0 Huddersfield Town 15'
16:00 Wigan Athletic 1 : 0 Birmingham City 15'
16:00 Wolverhampton Wanderers 0 : 0 Blackburn Rovers 15'
Futbal en FA Cup (FA Cup)
16:00 Abingdon United - : - Egham Town plánovaný Tipni si
16:00 Alresford Town - : - Sherborne Town plánovaný Tipni si
16:00 Armthorpe Welfare - : - Marske United plánovaný Tipni si
16:00 Ashford Town - : - Daventry Town plánovaný Tipni si
16:00 Ashford United - : - Chipstead plánovaný Tipni si
16:00 Aveley - : - Basildon United plánovaný Tipni si
16:00 Aylesbury United - : - Aylesbury FC plánovaný Tipni si
16:00 Barkingside - : - Wivenhoe Town plánovaný Tipni si
16:00 Basford United - : - Sheffield FC plánovaný Tipni si
16:00 Bashley - : - Winchester City plánovaný Tipni si
16:00 Bedfont and Feltham - : - Leighton plánovaný Tipni si
16:00 Bemerton Heath Harlequins - : - Bournemouth FC plánovaný Tipni si
16:00 Bishop Auckland - : - Jarrow Roofing Boldon plánovaný Tipni si
16:00 Bishop's Cleeve - : - Ascot United plánovaný Tipni si
16:00 Blaby Whetstone Athletic - : - Stratford Town plánovaný Tipni si
16:00 Blackfield Langley - : - Highworth Town plánovaný Tipni si
16:00 Bodmin Town - : - Witheridge plánovaný Tipni si
16:00 Bowers and Pitsea - : - Colney Heath plánovaný Tipni si
16:00 Bradford Town - : - Wootton Bassett Town plánovaný Tipni si
16:00 Brentwood Town - : - Potters Bar Town plánovaný Tipni si
16:00 Bridgwater Town - : - Brislington plánovaný Tipni si
16:00 Bridlington Town - : - Northallerton Town plánovaný Tipni si
16:00 Burgess Hill - : - Eastbourne Town plánovaný Tipni si
16:00 Burnham Ramblers - : - Hadleigh United plánovaný Tipni si
16:00 Burscough - : - Moosley AFC plánovaný Tipni si
16:00 Canterbury City - : - Padiham plánovaný Tipni si
16:00 Carlton Town - : - Worksop Parramore plánovaný Tipni si
16:00 Chatham Town - : - Whyteleafe plánovaný Tipni si
16:00 Cheltenham Saracens - : - Fleet Town plánovaný Tipni si
16:00 Cheshunt - : - Thurrock plánovaný Tipni si
16:00 Cinderford Town - : - Horndean plánovaný Tipni si
16:00 Clipstone - : - Loughborough University plánovaný Tipni si
16:00 Clitheroe - : - Seaham Red Star plánovaný Tipni si
16:00 Codicote - : - Tilbury plánovaný Tipni si
16:00 Cogenhoe United - : - Kettering Town plánovaný Tipni si
16:00 Coleshill Town - : - Bromsgrove Sporting plánovaný Tipni si
16:00 Congleton Town - : - Salford City plánovaný Tipni si
16:00 Consett - : - Whickham plánovaný Tipni si
16:00 Coventry Sphinx - : - Bedworth United plánovaný Tipni si
16:00 Cowes Sports FC - : - Yate Town plánovaný Tipni si
16:00 Cray - : - Molesey FC plánovaný Tipni si
16:00 Deal Town - : - Chessington Hook United plánovaný Tipni si
16:00 Dereham Town - : - St Ives Town plánovaný Tipni si
16:00 Droylsden - : - Runcorn Linnets plánovaný Tipni si
16:00 Dudley Town - : - Market Drayton Town plánovaný Tipni si
16:00 Dunston - : - Durham City plánovaný Tipni si
16:00 East Grinstead Town - : - Raynes Park Vale plánovaný Tipni si
16:00 East Preston - : - Holmesdale plánovaný Tipni si
16:00 Eastbourne Town - : - Hastings Utd. plánovaný Tipni si
16:00 Ellistown and Ibstock United - : - Kirby Muxloe plánovaný Tipni si
16:00 Epsom Ewell - : - Croydon plánovaný Tipni si
16:00 Evesham - : - Kidsgrove Athletic plánovaný Tipni si
16:00 Fareham Town - : - Longwell Green Sports plánovaný Tipni si
16:00 Farsley AFC - : - Athersley Recreation plánovaný Tipni si
16:00 Faversham Town - : - Westfield Surrey plánovaný Tipni si
16:00 Fisher - : - Ramsgate plánovaný Tipni si
16:00 Garforth Town - : - Harrogate Railway Athletic plánovaný Tipni si
16:00 Godmanchester Rovers - : - Newmarket Town plánovaný Tipni si
16:00 Gresley - : - Cleethorpes Town plánovaný Tipni si
16:00 Hanwell Town - : - Biggleswade United plánovaný Tipni si
16:00 Hanworth Villa - : - North Greenford United plánovaný Tipni si
16:00 Harefield United - : - Leverstock Green plánovaný Tipni si
16:00 Hartley Wintney - : - Frimley Green plánovaný Tipni si
16:00 Hayes AFC - : - Holmer Green plánovaný Tipni si
16:00 Hertford Town - : - Great Wakering Rovers plánovaný Tipni si
16:00 Holbeach United - : - Boston Town plánovaný Tipni si
16:00 Horsham - : - Corinthian-Casuals plánovaný Tipni si
16:00 Ipswich Wanderers - : - Hoddesdon Town plánovaný Tipni si
16:00 Kempston Rovers - : - Sileby Rangers plánovaný Tipni si
16:00 Knaphill - : - Badshot Lea plánovaný Tipni si
16:00 Knaresborough Town - : - West Allotment Celtic plánovaný Tipni si
16:00 Leek Town - : - Lichfield City plánovaný Tipni si
16:00 Lincoln Utd. - : - Brigg Town plánovaný Tipni si
16:00 London Tigers - : - Clacton plánovaný Tipni si
16:00 Lordswood - : - Hythe Town plánovaný Tipni si
16:00 Loughborough Dynamo - : - Coalville plánovaný Tipni si
16:00 Maldon and Tiptree - : - London Colney plánovaný Tipni si
16:00 Maltby Main - : - Glossop North End plánovaný Tipni si
16:00 Mangotsfield Utd. - : - Cribbs plánovaný Tipni si
16:00 Merthyr Town - : - Larkhall Athletic plánovaný Tipni si
16:00 Milton United - : - Marlow plánovaný Tipni si
16:00 Mole Valley SCR - : - Carshalton Athletic plánovaný Tipni si
16:00 Needham Market - : - Soham Town Rangers plánovaný Tipni si
16:00 New Mills - : - Squires Gate plánovaný Tipni si
16:00 Newcastle Benfield FC - : - Kendal Town plánovaný Tipni si
16:00 Newcastle Town - : - Chasetown plánovaný Tipni si
16:00 Newport Isle of Wight - : - Winterbourne United plánovaný Tipni si
16:00 North Leigh - : - Flackwell Heath plánovaný Tipni si
16:00 Northwich 1874 - : - Prescot Cables plánovaný Tipni si
16:00 Northwich Victoria - : - Emley AFC plánovaný Tipni si
16:00 Northwood - : - Kings Langley plánovaný Tipni si
16:00 Odd Down - : - Willand Rovers plánovaný Tipni si
16:00 Padiham - : - Shildon plánovaný Tipni si
16:00 Peterborough Northern Star - : - Mildenhall Town FC plánovaný Tipni si
16:00 Portchester AFC - : - Folland Sports plánovaný Tipni si
16:00 Radcliffe Borough - : - Atherton Collieries plánovaný Tipni si
16:00 Rainworth Miners Welfare - : - Staveley MW plánovaný Tipni si
16:00 Redbridge - : - Sudbury AFC plánovaný Tipni si
16:00 Redhill - : - Horsham YMCA plánovaný Tipni si
16:00 Retford United - : - Holwell Sports plánovaný Tipni si
16:00 Ringmer - : - Merstham plánovaný Tipni si
16:00 Royston Town - : - Brightlingsea Regent plánovaný Tipni si
16:00 Runcorn Town - : - Goole plánovaný Tipni si
16:00 Rushden and Diamonds - : - Bedford Town plánovaný Tipni si
16:00 Saffron Walden Town FC - : - Welwyn Garden City plánovaný Tipni si
16:00 Shawbury United - : - Tividale plánovaný Tipni si
16:00 Shepshed Dynamo - : - Quorn plánovaný Tipni si
16:00 Shepton Mallet - : - Saltash United plánovaný Tipni si
16:00 Sholing - : - Bristol Manor Farm plánovaný Tipni si
16:00 Shrivenham - : - Shortwood United plánovaný Tipni si
16:00 Sittingbourne - : - Dorking Wanderers plánovaný Tipni si
16:00 Slimbridge - : - Chalfont St Peter plánovaný Tipni si
16:00 South Park - : - Thamesmead Town plánovaný Tipni si
16:00 Spalding United - : - Heanor Town plánovaný Tipni si
16:00 Sporting Khalsa - : - Tipton Town plánovaný Tipni si
16:00 Stafford Town - : - Norton United plánovaný Tipni si
16:00 Staines Lammas - : - Barton Rovers plánovaný Tipni si
16:00 Stockport Sports - : - Ossett Town plánovaný Tipni si
16:00 Stocksbridge Park Steels - : - Bamber Bridge plánovaný Tipni si
16:00 Sutton Coldfield Town - : - Brocton plánovaný Tipni si
16:00 Swindon Supermarine - : - Hallen plánovaný Tipni si
16:00 Tadcaster Albion - : - Spennymoor Town plánovaný Tipni si
16:00 Taunton Town - : - Clevedon Town plánovaný Tipni si
16:00 Thame Utd - : - Highmoor Ibis plánovaný Tipni si
16:00 Tiverton - : - Plymouth Parkway plánovaný Tipni si
16:00 Tooting and Mitcham - : - Three Bridges plánovaný Tipni si
16:00 Totton - : - Gillingham Town plánovaný Tipni si
16:00 Walsall Wood - : - Stafford Rangers plánovaný Tipni si
16:00 Waltham Abbey - : - Cockfosters plánovaný Tipni si
16:00 Walton and Hersham - : - Herne Bay plánovaný Tipni si
16:00 Walton Casuals - : - Whitstable Town plánovaný Tipni si
16:00 Ware - : - Felixstowe Walton United plánovaný Tipni si
16:00 Warrington Town - : - Barton Town Old Boys plánovaný Tipni si
16:00 Washington - : - Lancaster plánovaný Tipni si
16:00 Wellington - : - Stourport Swifts plánovaný Tipni si
16:00 West Auckland Town - : - Darlington 1883 plánovaný Tipni si
16:00 West Didsbury and Chorlton - : - Brighouse Town plánovaný Tipni si
16:00 Westfields - : - Rugby Town plánovaný Tipni si
16:00 Whitton United - : - Haverhill Borough plánovaný Tipni si
16:00 Wimborne Town - : - St Austell plánovaný Tipni si
16:00 Windsor - : - Godalming Town plánovaný Tipni si
16:00 Winterton Rangers FC - : - Ossett Albion plánovaný Tipni si
16:00 Wisbech Town - : - Kirkley Pakefield plánovaný Tipni si
16:00 Worthing - : - Guernsey plánovaný Tipni si
16:00 Wroxham - : - Great Yarmouth Town plánovaný Tipni si
16:00 Wulfrunians - : - Boldmere St. Michaels plánovaný Tipni si
Futbal es Španielsko 1 (Primera División)
19:00 Athletic Bilbao - : - Levante UD plánovaný Tipni si
19:00 Córdoba CF - : - Celta de Vigo plánovaný Tipni si
21:00 Atlético Madrid - : - SD Eibar plánovaný Tipni si
23:00 RCD Espanyol Barcelona - : - FC Sevilla plánovaný Tipni si
Futbal es Segunda Division (Segunda División)
19:00 FC Barcelona B - : - Sabadell plánovaný Tipni si
19:00 Lugo - : - Real Valladolid plánovaný Tipni si
19:00 Real Zaragoza - : - CA Osasuna plánovaný Tipni si
21:00 Alcorcon - : - Girona plánovaný Tipni si
23:00 CD Tenerife - : - Albacete Balompié plánovaný Tipni si
23:00 Racing Santander - : - Mirandes plánovaný Tipni si
Futbal it Taliansko 1 (Serie A)
18:00 AC Chievo Verona - : - Juventus FC plánovaný Tipni si
20:45 AS Rím - : - ACF Fiorentina plánovaný Tipni si
Futbal it Serie B (Serie B)
02:00 Vicenza 0 : 0 Latina odložený
20:30 Avellino - : - Pro Vercelli plánovaný Tipni si
20:30 Catania Calcio - : - Lanciano plánovaný Tipni si
20:30 Crotone - : - Ternana plánovaný Tipni si
20:30 Frosinone - : - Brescia plánovaný Tipni si
20:30 Livorno - : - Carpi plánovaný Tipni si
20:30 Pescara - : - Trapani plánovaný Tipni si
20:30 Varese - : - Spezia plánovaný Tipni si
20:30 Virtus Entella - : - Bari plánovaný Tipni si
Futbal de Nemecko 1 (Bundesliga)
15:30 Bayer Leverkusen 0 : 1 Hertha Berlín SC 45'
15:30 Hamburger SV 0 : 1 Paderborn 45'
15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Kolín 45'
15:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Eintracht Frankfurt 45'
15:30 Werder Brémy 0 : 1 TSG 1899 Hoffenheim 45'
18:30 FC Schalke 04 - : - FC Bayern Mníchov plánovaný Tipni si
Futbal de 2.Bundesliga (2. Bundesliga)
13:00 Erzgebirge Aue 0 : 3 Fortuna Dusseldorf ukončený
13:00 Karlsruher SC 1 : 1 1. FC Heidenheim ukončený
Futbal fr Francúzsko 1 (Ligue 1)
17:00 AS Monaco - : - OSC Lille plánovaný Tipni si
20:00 FC Lorient - : - Guingamp plánovaný Tipni si
20:00 FC Nantes Atlantique - : - Montpellier Hérault SC plánovaný Tipni si
20:00 Racing Lens - : - Reims plánovaný Tipni si
20:00 Stade Malherbe Caen - : - Stade Rennais FC plánovaný Tipni si
20:00 Toulouse FC - : - Evian Thonon Gaillard FC plánovaný Tipni si
Futbal fr Ligue 2 (Ligue 2)
14:00 Tours 1 : 2 Angers ukončený
Futbal cz Česko 1 (Gambrinus Liga)
17:00 1. FC Slovácko - : - 1. FK Příbram plánovaný Live komentár Tipni si
17:00 Bohemians 1905 - : - FC Hradec Králové plánovaný Live komentár Tipni si
17:00 FC Slovan Liberec - : - FC Baník Ostrava plánovaný Live komentár Tipni si
20:15 FK Mladá Boleslav - : - SK Slavia Praha plánovaný Live komentár Tipni si
Futbal cz Druha Liga (Druhá liga)
10:15 FK Baník Sokolov 0 : 1 Viktoria Žižkov ukončený
10:15 MFK Karviná 1 : 3 FK AS Pardubice ukončený
17:00 Fotbal Frýdek-Místek - : - FK Kolín plánovaný Tipni si
18:00 SFC Opava - : - SK Sigma Olomouc plánovaný Tipni si
Futbal ii Friendlies National Teams
20:30 Egypt - : - Keňa plánovaný Tipni si
23:30 Salvádor - : - Dominikánska republika plánovaný Tipni si
Futbal ii Club Friendlies
12:00 Sydney FC 2 : 0 Brisbane Roar ukončený
Futbal al Kategoria Superiore (Kategoria Superiore)
17:00 Skenderbeu - : - Laci plánovaný Tipni si
19:00 Apolonia - : - Partizani plánovaný Tipni si
20:00 Tirana - : - KS Flamurtari plánovaný Tipni si
Futbal ar Torneo Inicial (Primera División)
20:00 Gimnasia La Plata - : - Godoy Cruz plánovaný Tipni si
22:15 Defensa y Justicia - : - Rosario Central plánovaný Tipni si
Futbal be Jupiler Pro League (Jupiler Pro League)
18:00 Oostende - : - KRC Genk plánovaný Tipni si
20:00 Mouscron-Peruwelz - : - Cercle Bruges plánovaný Tipni si
20:00 RS Waasland-Beveren - : - Lierse plánovaný Tipni si
20:00 Westerlo - : - Zulte-Waregem plánovaný Tipni si
Futbal ba Premijer Liga (Premijer Liga)
16:30 Drina Zvornik - : - Zeljeznicar plánovaný Tipni si
16:30 Mladost Velika Obarska - : - Celik plánovaný Tipni si
16:30 Sloboda Tuzla - : - HŠK Zrinjski Mostar plánovaný Tipni si
16:30 Velez Mostar - : - Olimpik Sarajevo plánovaný Tipni si
16:30 Vitez - : - Radnik Bijeljina plánovaný Tipni si
16:30 Zvijezda - : - Slavija Sarajevo plánovaný Tipni si
20:00 Borac BL - : - Siroki Brijeg plánovaný Tipni si
Futbal br Serie A Brasileiro (Serie A Brasileiro)
23:30 Cruzeiro MG - : - Chapecoense SC plánovaný Tipni si
23:30 Palmeiras SP - : - Internacional RS plánovaný Tipni si
Futbal bg A PFG (A PFG)
16:30 Slavia Sofia - : - Litex Loveč plánovaný Tipni si
17:00 Haskovo - : - Botev Plovdiv plánovaný Tipni si
17:00 Marek - : - Lokomotiv Sofia plánovaný Tipni si
19:00 Lokomotiv Plovdiv - : - CSKA Sofia plánovaný Tipni si
Futbal cy 1. Division (1. Division)
18:00 Othellos Athienou - : - Nea Salamis plánovaný Tipni si
Futbal me Prva Liga (Prva Liga)
17:00 Bokelj - : - FK Lovcen plánovaný Tipni si
17:00 Buducnost P. - : - Mornar plánovaný Tipni si
17:00 Mogren Budva - : - Grbalj Radanovici plánovaný Tipni si
17:00 Petrovac - : - Mladost P. plánovaný Tipni si
17:00 Sutjeska Niksic - : - Berane plánovaný Tipni si
Futbal cn CSL (Premier League)
13:00 Dalian Aerbin 0 : 0 Guangzhou RF ukončený
13:45 Nanchang Bayi 0 : 1 Tianjin Teda ukončený
Futbal dk Superliga (Superligaen)
17:00 SonderjyskE - : - Randers FC plánovaný Tipni si
Futbal ee Meistriliiga (Meistriliga)
12:00 Lokomotiv Johvi 2 : 5 Tallinna FC Flora ukončený
15:00 JK Tallinna Kalev - : - JK Sillamae Kalev plánovaný Tipni si
17:30 Tallinna FC Levadia - : - Paide Linnameeskond plánovaný Tipni si
18:00 Tartu JK Tammeka - : - Narva JK Trans plánovaný Tipni si
Futbal gr Super League (Super League)
18:15 AEL Kalloni - : - Ergotelis plánovaný Tipni si
18:15 Panthrakikos - : - Giannina plánovaný Tipni si
20:30 Panaitolikos - : - Olympiakos Pireus plánovaný Tipni si
Futbal nl Holandsko 1 (Eredivisie)
18:30 Cambuur Leeuwarden - : - ADO Den Haag plánovaný Tipni si
19:45 Excelsior Rotterdam - : - Heracles Almelo plánovaný Tipni si
19:45 FC Dordrecht - : - AZ Alkmaar plánovaný Tipni si
20:45 SC Heerenveen - : - Utrecht plánovaný Tipni si
Futbal hr 1. NHL (1. NHL)
21:00 Slaven Belupo - : - Lokomotiva Zagreb plánovaný Tipni si
Futbal il Ligat ha'Al (Toto League)
02:00 Beitar Jeruzalem FC 0 : 0 Maccabi Haifa FC odložený
02:00 Bnei Sakhnin 0 : 0 Hapoel Acre odložený
02:00 Hapoel Haifa 0 : 0 Ashdod FC odložený
02:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0 : 0 Hapoel Tel Aviv odložený
02:00 Hapoel Petah Tikva 0 : 0 Hapoel Beer Sheva odložený
02:00 Maccabi Netanya 0 : 0 Maccabi Petah Tikva odložený
02:00 Maccabi Tel Aviv FC 0 : 0 Hapoel Raanana odložený
Futbal jp J. League (J League)
11:00 Gamba Ósaka 5 : 0 Albirex Niigata ukončený
11:00 Urawa Red Diamonds 4 : 0 Omiya Ardija ukončený
11:30 Tokushima Vortis 0 : 1 Sanfrecce Hiroshima ukončený
12:00 Cerezo Osaka 1 : 2 Vissel Kobe ukončený
12:00 Kashima Antlers 2 : 2 FC Tokyo ukončený
12:00 Kashiwa Reysol 3 : 0 Ventforet Kofu ukončený
12:00 Nagoya Grampus Eight 1 : 1 Kawasaki Frontale ukončený
12:00 Sagan Tosu 2 : 2 Shimizu S-Pulse ukončený
12:00 Vegalta Sendai 1 : 2 Yokohama F.Marinos ukončený
Futbal za Premier League (Premier League)
15:00 Free State Stars 0 : 1 Maritzburg United 57'
15:00 Polokwane City 0 : 2 Orlando Pirates 57'
20:15 Kaizer Chiefs - : - SuperSport United plánovaný Tipni si
20:15 Mpumalanga Black Aces - : - Pretoria University plánovaný Tipni si
Futbal kr Korea League (K League)
12:00 Gyeongnam FC 0 : 1 Suwon Bluewings ukončený
12:00 Incheon United 3 : 0 Busan I\Park ukončený
12:00 Sangju Sangmu Phoenix 1 : 1 Seongnam Ilhwa FC ukončený
Futbal co Liga Postobon II (Liga Postobon)
22:15 Alianza Petrolera - : - Atletico Huila plánovaný Tipni si
Futbal lt A Lyga (A Lyga)
13:00 Atlantas 4 : 0 Siauliai ukončený
15:00 Ekranas 2 : 1 Trakai 57'
Futbal mk Prva Liga (Prva Liga)
17:00 Rabotnicki - : - Skendija plánovaný Tipni si
Futbal hu NB1 (NB1)
16:30 Ujpest - : - Honvéd Budapešť plánovaný Tipni si
18:30 Nyiregyhaza - : - Lombard plánovaný Tipni si
18:30 Pecs - : - Kecskemet plánovaný Tipni si
20:30 Videoton - : - Puskas FC plánovaný Tipni si
Futbal mx Apertura (Primera División)
02:30 Queretaro FC 0 : 1 Monterrey ukončený
04:30 Tijuana 1 : 1 Universidad Guadalajara ukončený
Futbal no Tippeligaen (Tippeligaen)
15:30 Sarpsborg 08 1 : 1 Odd Grenland 45'
18:00 Aalesund - : - Stromsgodset plánovaný Tipni si
20:00 Bodo/Glimt - : - valerenga IF plánovaný Tipni si
Futbal py Clausura (Primera División)
01:00 12 de Octubre 0 : 0 Nacional Asuncion odložený
23:00 3 de Febrero - : - Sol de America plánovaný Tipni si
Futbal pl Poľsko 1 (Ekstraklasa)
15:30 Bogdanka Leczna 0 : 1 Pogon Szczecin 45'
18:00 Slask Wroclaw - : - Gornik Zabrze plánovaný Tipni si
20:30 Korona Kielce - : - Jagiellonia Bialystok plánovaný Tipni si
Futbal pt Liga Sagres (Liga Sagres)
19:00 CF Belenenses - : - Vitória SC Guimaraes plánovaný Tipni si
21:30 Sporting Braga - : - Estoril plánovaný Tipni si
Futbal at Bundesliga (Budesliga)
16:30 FC Red Bull Salzburg - : - SK Sturm Graz plánovaný Tipni si
19:00 Altach - : - Ried plánovaný Tipni si
19:00 FC Trenkwalder Admira - : - Austria Viedeň plánovaný Tipni si
19:00 St. Andra - : - Wiener Neustadt plánovaný Tipni si
Futbal ro Liga 1 (Liga 1)
17:30 FC Dinamo Bukurešť - : - FC Brasov plánovaný Tipni si
20:00 Viitorul Constanta - : - Steaua Bukurešť plánovaný Tipni si
Futbal ru Rusko 1 (Premier Liga)
12:00 Mordovya 1 : 0 Torpedo M. ukončený
15:00 FK Amkar Perm 1 : 0 Spartak Moskva 57'
18:00 Arsenal Tula - : - Kuban Krasnodar plánovaný Tipni si
Futbal nn Premier League (Premier League)
16:00 Ballinamallard United 0 : 0 Cliftonville 15'
16:00 Crusaders 0 : 0 Glentoran 15'
16:00 Institute FC 0 : 0 Warrenpoint Town 15'
16:00 Linfield FC - : - Dungannon Swifts plánovaný Tipni si
Futbal sg S.League (S League)
13:30 Woodlands Wellington 1 : 1 Harimau Muda B ukončený
13:40 Tanjong Pagar 1 : 2 DPMM ukončený
Futbal si 1. SNL (1. SNL)
17:00 NK CM Celje - : - Olimpija Ljubljana plánovaný Tipni si
20:05 NK Domzale - : - NK Maribor plánovaný Tipni si
Futbal rs Super Liga (Super Liga)
17:00 Mladost Lucani - : - Napredak plánovaný Tipni si
17:00 Radnicki Kragujevac - : - Borac Cacak plánovaný Tipni si
19:30 Crvena Zvezda Belehrad - : - Spartak Zlatibor Voda plánovaný Tipni si
19:30 Cukaricki Belgrade - : - Vozdovac plánovaný Tipni si
19:30 Radnicki Nis - : - Donji Srem plánovaný Tipni si
Futbal ss Premier League (Scottish Premier League)
16:00 Aberdeen FC 0 : 0 Partick Thistle 15'
16:00 Hamilton 0 : 0 Ross County 15'
16:00 Inverness C.T. 0 : 0 Kilmarnock 15'
16:00 Motherwell 0 : 0 St. Johnstone 15'
16:00 St. Mirren 0 : 0 Dundee United 15'
Futbal ch Švajčiarsko 1 (Super League)
17:45 Thun - : - Sion plánovaný Tipni si
20:00 Lucerne - : - Aarau plánovaný Tipni si
Futbal se Allsvenskan (Allsvenskan)
16:00 Gefle IF 0 : 0 Atvidaberg 15'
16:00 Hacken 0 : 1 Mjallby 15'
Futbal tr Super Lig (Super Lig)
17:30 Eskisehirspor - : - Konyaspor plánovaný Tipni si
18:00 Bursaspor - : - Galatasaray Istanbul plánovaný Tipni si
20:00 Büyüksehir - : - Kasimpasa SK plánovaný Tipni si
20:45 Mersin Idman Yurdu - : - Beşiktaş Istanbul JK plánovaný Tipni si
Futbal uy Apertura (Primera División)
20:00 Fenix - : - Defensor Sporting plánovaný Tipni si
20:00 Nacional Montevideo - : - El Tanque Sisley plánovaný Tipni si
Futbal us MLS (MLS)
02:00 Kansas City Sporting 1 : 3 Houston Dynamo ukončený
22:00 Seattle Sounders - : - Colorado Rapids plánovaný Tipni si
23:00 Toronto FC - : - New England Revolution plánovaný Tipni si
Futbal ww Premier League First Phase (Premier League)
15:30 Prestatyn Town 1 : 0 Bala Town 45'
Basketbal
Basketbal us WNBA Play Off
04:00 Phoenix Mercury 85 : 71 Minnesota Lynx ukončený
Basketbal ii Word Championship Group A
15:30 Egypt 31 : 43 Srbsko prebieha
18:00 Francúzsko - : - Brazília plánovaný Tipni si
22:00 Irán - : - Španielsko plánovaný Tipni si
Basketbal ii Word Championship Group B
12:30 Chorvátsko 81 : 78 pp Filipíny ukončený
17:30 Portoriko - : - Argentína plánovaný Tipni si
20:00 Grécko - : - Senegal plánovaný Tipni si
Basketbal ii Word Championship Group C
12:30 Ukrajina 72 : 62 Dominikánska republika ukončený
16:00 Nový Zéland 12 : 4 Turecko prebieha
21:30 USA - : - Finland plánovaný Tipni si
Basketbal ii Word Championship Group D
13:30 Angola 80 : 69 Južná Kórea ukončený
17:30 Australia - : - Slovinsko plánovaný Tipni si
20:00 Mexico - : - Litva plánovaný Tipni si
Tenis
Tenis us US Open
02:10 Samuel Groth 0 : 3 Roger Federer ukončený
17:00 Kei Nishikori - : - Leonardo Mayer plánovaný Tipni si
17:00 Victor Estrella - : - Milos Raonic plánovaný Tipni si
18:30 Andrey Kuznetsov - : - Andy Murray plánovaný Tipni si
19:00 Novak Djokovic - : - Sam Querrey plánovaný Tipni si
20:30 Jo Wilfried Tsonga - : - Pablo Carreno Busta plánovaný Tipni si
20:30 Philipp Kohlschreiber - : - John Isner plánovaný Tipni si
Tenis us WTA US Open
04:30 Maria Sharapova 2 : 0 Sabine Lisicki ukončený
17:00 Flavia Pennetta - : - Nicole Gibbs plánovaný Tipni si
17:00 Petra Kvitová - : - Alexandra Krunic plánovaný Tipni si
19:00 Casey Dellacqua - : - Karolina Pliskova plánovaný Tipni si
19:00 Elena Vesnina - : - Victoria Azarenková plánovaný Tipni si
20:30 Kaia Kanepi - : - Carla Suarez Navarro plánovaný Tipni si
21:00 Serena Williams - : - Varvara Lepchenko plánovaný Tipni si
21:30 Zarina Diyas - : - Ekaterina Makarova plánovaný Tipni si
Tenis th Chs Bangkok
05:10 Go Soeda 1 : 2 Chung Hyeon ukončený
07:30 Luca Vanni 0 : 2 Thompson,John ukončený
Tenis it Chs Como
14:40 Louk Sorensen 1 : 1 Ilija Bozoljac prebieha
17:00 Viktor Troicki - : - Jurgen Zopp plánovaný Tipni si
Hádzaná
Hádzaná dk Jack & Jones Ligaen (Jack & Jones Ligaen)
14:30 Bjerringbro-Silkeborg 14 : 21 KIF Kolding prebieha
15:00 Aalborg Handbold 17 : 13 Team Tvis Holstebro prebieha
15:00 Arhus GF 21 : 17 Ribe HK prebieha
15:30 Mors Thy Handbold 6 : 9 SonderjyskeE Herrer prebieha
16:00 GOG Gudme 7 : 2 Lemvig Handbold prebieha
16:00 HC Midtjylland 4 : 3 Skanderborg Handbold prebieha
Volejbal
Volejbal ii Men's World Championship Group A
20:15 Poľsko - : - Srbsko plánovaný Tipni si
 

video dňa

 

Ak si získal zaujímavé informácie, daj nám "Like" :)

anketa

Kto sa stane v sezóne 2014/2015 majstrom anglickej Premier league?


Manchester City

 

9,9%
Manchester United

 

19,2%
Chelsea Londýn

 

39,4%
Arsenal Londýn

 

12,5%
FC Liverpool

 

15,1%
niekto iný

 

3,8%

Zapnite si COOKIEs, inak nemôžete hlasovať. staršie ankety
články