O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

cyklistika  

 
ostatné / cyklistika Sagan v opatere Belgičanov, aby sa mu vyhli zranenia
26.11.2015 17:09:08

OOSTDUINKERKE (SITA) – Slovenský cyklistický fenomén Peter Sagan má po svadbe na Orave aj dovolenke v Zanzibare a momentálne sa na sedem dní zveril do opatery lekára tímu Tinkoff Petera Lagroua a fyzioterpautky Sabine Lionovej v športovom klube Wave Health & Fitness Sports Medicine v Oostduinkerke. Ide o to, aby sa pred začiatkom náročnej sezóny, v ktorej bude nosiť dúhový dres majstra sveta, dostal zdravotne do optimálnej kondície.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Cavendishov tím má licenciu WorldTour
25.11..2015 15:52:08

KAPSKÉ MESTO (SITA) - Africký tím Dimension Data bude v novej sezóne 2016 jedným z 18 družstiev s odsúhlasenou licenciou WorldTour, čiže možnosťou zúčastňovať sa na všetkých najväčších podujatiach v cestnej cyklistike.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Polc opäť celkovým víťazom Citydownhill world Tour
22.11.2015 08:28:00

TAXCO (SITA) - Slovenský reprezentant Filip Polc obhájil celkové prvenstvo v seriáli mestských zjazdov Citydownhill world Tour. Tridsaťtriročný Pezinčan spečatil triumf v tohtosezónnej edícii druhým miestom v sobotňajších pretekoch v mexickom Taxcu, v ktorých ho zdolal iba Brazílčan Bernardo Cruz. Ten bol najrýchlejší v oboch jazdách, Polc skončil v oboch finálových kolách na druhej pozícii.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Giro d´Italia 2017 nezavíta do Prahy ani Bratislavy
19.11.2015 14:56:01

PRAHA (SITA) - Prestížne etapové cyklistické preteky Giro d´Italia v roku 2017 nezavítajú do Bratislavy. Takáto eventualita prichádzala do úvahy vzhľadom na ambíciu Prahy hostiť slávnostný štart a následne posunúť dianie smerom na Slovensko pred talianskou hlavnou časťou podujatia Grand Tour. Projekt sa však stane realitou najskôr v roku 2018. Prípravná skupina vedená Václavom Klausom ml. informovala taliansku stranu, že kandidatúru sťahuje.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Contador sa nezmieril s odobratím titulov
17.11.2015 16:26:00

MADRID (TASR) - Španielsky cyklista Alberto Contador ráta medzi svoje osobné úspechy aj dva triumfy, o ktoré prišiel pre doping. "Získal som ich poctivo a čestne," cituje slová jazdca agentúra dpa. Contador prišiel po pozitívnom teste na zakázaný clenbuterol o trofeje z Tour de France 2010 a Gira d'Italia 2011. Jazdec však trvá na svojej nevine a pozitívny test majú podľa jeho slov na svedomí kontaminované steaky.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Budúca sezóna bude pre Cancellaru posledná
11.11.2015 11:50:00

BRATISLAVA (SITA) - Sezóna 2016 bude v profesionálnom cyklistickom pelotóne poslednou pre velikána Fabiana Cancellaru. Jazdec tímu Trek Factory to oznámil na každoročnom odovzdávaní ocenení v rodnom Švajčiarsku. Tridsaťštyriročnému kráľovi klasík nevyšiel uplynulý ročník, zmarili mu ho viaceré zranenia.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Froome sa bol v Brazílii pozrieť na olympijskú trať
09.11.2015 13:56:40

DUBLIN (SITA) - Úradujúci víťaz cyklistickej Tour de France Chris Froome si urobil výlet do brazílskeho Ria de Janeiro, aby sa lepšie zoznámil s traťou budúcoročných olympijských hier. Práve triumf na okruhu v Riu je jedným z cieľov 30-ročného jazdca tímu Sky v budúcej sezóne. Sústredí sa na preteky s hromadným štartom aj individuálnu časovku. Ešte predtým bude chcieť obhájiť triumf na TdF.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Astana aj v budúcej sezóne s licenciou World Tour
09.11.2015 13:05:00

AIGLE (SITA, AP) - Cyklistické zoskupenie Astana si pre budúcu sezónu udržalo status tímu World Tour napriek viacerým dopingovým prehreškom od augusta 2014. Medzinárodná cyklistická únia (UCI) informovala, že kazašský tím splnil všetky kritériá pre udelenie najvyššej licencie. Budúcnosť Astany v prestížnom cyklistickom pelotóne bola na vážkach, keď sa päť jazdcov previnilo užívaním EPO a steroidov.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Na ME v cyklokrose sa Slovákom nedarilo, najvyššie 16. Keseg-Števková
08.11.2015 11:24:12

BRATISLAVA (TASR) - Najvyššie zo sedmičky slovenských reprezentantov v cyklokrose sa na ME v holandskom Huibergene umiestnila Janka Keseg-Števková, ktorá v kategórii elite žien skončila na 16. priečke. V elitnej mužskej kategórii obsadil Martin Haring 25. miesto. Z troch zástupcov v kategórii do 23 rokov skončil najvyššie na 28. mieste Šimon Vozár, Matej Ulík bol o dve priečky nižšie a Ondrej Glajza figuroval na 36. pozícii.... viac     Diskusia (1)

 
 
ostatné / cyklistika Na ME v cyklokrose s ambíciami najmä Glajza a Haring
06.11.2015 16:39:43

BRATISLAVA (SITA) - Sedmička slovenských reprezentantov na majstrovstvách Európy v cyklokrose v holandskom Huibergene má ambície umiestniť sa v prvej polovici výsledkových listín. V sobotu 7. novembra budú v slovenských farbách v akcii Martin Haring (muži elite), Ondrej Glajza, Matej Ulík, Šimon Vozár (kategória do 23 rokov), Janka Keseg-Števková (ženy elite), Ján Gajdošík a Jakub Varhaňovský (kategória juniori).... viac     Diskusia (0)

 
 
 


aktuálne výsledky
V tento deň sa vo vybranej súťaži nehrá/nehral žiaden zápas.