O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

cyklistika  

 
ostatné / cyklistika Dúhový dres moju výkonnosť nezlepší, tvrdí Sagan
06.10.2015 10:10:00

Miláno (SITA) - Na prezentácii budúcoročného Giro d'Italia v pondelok v Miláne nechýbal ani majster sveta v cyklistických pretekoch s hromadným štartom v kategórii elite Slovák Peter Sagan (na snímke). Svetové spravodajské servery priniesli fotografiu, ako sa Sagan v spoločnosti Španielov Alberta Contadora, Alejandra Valverdeho a Talianov Vincenza Nibaliho a Ivana Bassa dotýka víťaznej trofeje.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Sagan 17. v rebríčku UCI; Kittel náhradou za Cavendisha; Na prezentácii Giro d´Italia 2016 aj Sagan; Basso ukončil aktívnu kariéru
05.10..2015 17:05:00

AKTUALIZOVANÉ - Brusel (SITA) - Slovákovi Petrovi Saganovi (na snímke) patrí 17. miesto v konečnom poradí rebríčka WorldTour Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI) za rok 2015. Dvadsaťpäťročný jazdec tímu Tinkoff-Saxo nazbieral v sezóne 257 bodov. Suverénnym víťazom sa štvrtýkrát v kariére stal Španiel Alejandro Valverde.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Organizátorom Giro d´Italia unikli informácie o trase; Tour de France 2015 s bilanciou jedného dopingového prípadu
02.10.2015 19:01:00

AKTUALIZOVANÉ - Miláno (SITA) - Poriadne faux pas sa prihodilo organizátorom cyklistických pretekov Giro d´Italia. Zaskočila ich správa o tom, že trasa budúcoročného Gira sa objavila na internete päť dní pred tým, než sa tak malo oficiálne stať počas slávnostného uvedenia v pondelok 5. októbra na milánskej výstave Expo 2015. Na webovej stránke pretekov sa neplánovane v predstihu objavila grafika s kruhom znázorňujúcim všetkých 21 etáp Gira 2016.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Saganov dúhový dres v duchu pravidiel UCI; Kittel náhradou za Cavendisha; Froome chce triumfovať na Tour de France i OH
01.10.2015 18:12:00

AKTUALIZOVANÉ - Bratislava (SITA) - Dúhový dres majstra sveta, ktorý bude až do najbližšieho svetového šampionátu o rok v katarskej Dauhe nosiť na sebe Slovák Peter Sagan (na snímke), musí spĺňať predpísané pravidlá Medzinárodnej cyklistickej únie. Vyrobila ho talianska spoločnosť Sportful, ktorá poskytla aj sériu fotografií Saganovho dresu pre internetové účely.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Peter Sagan - najobletovanejší Slovák; Giovanni Lombardi: 'Jednoduchý chalan, v tom je jeho krása'
30.09.2015 17:34:00

AKTUALIZOVANÉ - Žilina (SITA) - Cyklista Peter Sagan (na snímke) je po zisku titulu majstra sveta najobletovanejším Slovákom, ale tento rozruch okolo svojej osoby sa snaží vnímať pozitívne. "Všetok voľný čas musím teraz obetovať, ale nevadí mi to. Určite by som nevymenil svoje terajšie povinnosti za to, aby som nevyhral zlatú medailu.... viac     Diskusia (2)

 
 
ostatné / cyklistika Sagan: 'Oddychovať budem na dôchodku'; Valach: 'Sagan je výnimočný zjav pre celý svet'
29.09.2015 16:12:00

AKTUALIZOVANÉ - Schwechat (SITA) - Po nedeľňajšom zisku titulu svetového šampióna v pretekoch s hromadným štartom v kategórii elite priletel slovenský cyklista Peter Sagan (na snímke) do Európy. Dvadsaťpäťročného Sagana na letisku v rakúskom Schwechate čakalo množstvo novinárov. "Stále je to také zvláštne," zneli prvé slová úspešného slovenského športovca. Peter Sagan sa po lete zo zámoria cítil trochu unavený.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Cavendish mení dres; Londýn nebude hostiť Grand Départ v roku 2017
29.09.2015 12:31:00

AKTUALIZOVANÉ - Bratislava (SITA) - Britská šprintérska cyklistická hviezda Mark Cavendish (na snímke) po troch rokoch mení dres, od sezóny 2016 bude jazdiť za Team Dimension Data, nástupcu MTN-Qhubeka. Spolu s 30-ročným rodákom z ostrova Man odchádza z Etixxu - Quick-Step aj Mark Renshaw a Bernhard Eisel. "Som super nadšený, že budem súčasťou tímu v najbližšom roku. Pozorne som sledoval, ako sa zoskupenie rozvíja, predovšetkým v tomto ročníku.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Saganova cesta k majstrovskému zlatu; Tiňkov: 'Cyklistika by bola bez Sagana iná'; Sagan: 'Musíme niečo zmeniť'
28.09.2015 20:04:00

AKTUALIZOVANÉ - Bratislava (TASR) - Peter Sagan (na snímke) patrí už niekoľko rokov medzi najperspektívnejších mladých cyklistov na celom svete. Svojimi výkonmi to potvrdzuje od svojho vstupu medzi profesionálov a podčiarkol to aj v nedeľu, keď sa premiérovo v slovenskej histórii stal majstrom sveta v pretekoch s hromadným štartom kategórie elite.... viac     Diskusia (1)

 
 
ostatné / cyklistika Reakcie: 'Sagan zlomil prekliatie'; 'Američania takmer vyskočili z kože'
28.09.2015 13:23:00

AKTUALIZOVANÉ - Richmond (SITA) - Prvé ohlasy internetových médií na triumf Petra Sagana (na snímke) v pretekoch s hromadným štartom kategórie 'elite' na majstrovstvách sveta v Richmonde: cyclingnews.com: "Peter Sagan predviedol veľké sólo za triumfom v pretekoch mužskej elite na majstrovstvách sveta. Pre rozhodujúci útok sa rozhodol na príkrom 19-percentnom stúpaní na Dvadsiatej tretej ulici 3 km pred cieľom.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika VIDEO: Sagan majstrom sveta v kategórii elite: 'Som veľmi šťastný'; Vizitka
28.09.2015 11:36:00

AKTUALIZOVANÉ - Richmond (SITA) - Cyklistickým majstrom sveta v mužských pretekoch 'elite' sa v nedeľu v americkom Richmonde stal Slovák Peter Sagan (na snímke). Majstrovskú trať s dĺžkou 259,2 km zvládol za 6:14:37 h. Záverečné 2 km kilometre boli jeho sólojazdou za víťazstvom, ktorým sa postaral o historický úspech pre slovenskú cyklistiku. Vyhral suverénne, jeho súperi reálne nemohli prehovoriť do boja o zlato.... viac     Diskusia (29)

 
 
 


aktuálne výsledky
V tento deň sa vo vybranej súťaži nehrá/nehral žiaden zápas.
 


články