O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

cyklistika  

 
ostatné / cyklistika Škoda Bike Tour 2014 prilákala viac ako 15 000 fanúšikov horskej cyklistiky
30.09.2014 18:32:40

Bratislava (red) - Záverečným piatym podujatím v Slovenskom raji sa skončila ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2014. Séria najvýznamnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku prilákala viac ako 15 000 fanúšikov horskej cyklistiky. Päť podujatí série zaznamenalo celkovo 4 081 účastníkov z 18-tich krajín v rôznych vekových a výkonnostných kategóriách. Popri trati fandilo a skvelú atmosféru dotváralo až 11 300 divákov.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Ján Valach: 'Bohužiaľ, finále bolo tvrdé'
29.09..2014 08:13:00

Ponferrada (SITA) - Slovenskí cyklisti Peter Sagan (na snímke), Peter Velits i Martin Velits odviedli na majstrovstvách sveta v španielskej Ponferrade svoje súčasné maximum. Sagan bojoval až do poslednej chvíle o čo najlepšie umiestnenie, Peter a Martin Velitsovci sa mu snažili dlho pomáhať. Napokon odchádzajú Slováci s umiestneniami v piatej (Sagan) a deviatej desiatke (P. Velits). "Preteky sa vyvíjali podľa scenára, ktorý sme si stanovili.... viac     Diskusia (4)

 
 
ostatné / cyklistika VIDEO: Titul pre Kwiatkowského, Sagan je rád, že má už po sezóne
28.09.2014 20:38:00

AKTUALIZOVANÉ - Ponferrada (SITA) - Poliak Michal Kwiatkowski (na snímke) sa stal v španielskej Ponferrade majstrom sveta v cyklistike v hlavnej kategórii elite - mužov. V zaujímavých pretekoch na 254,8 km sa Kwiatkowski presadil únikom v záverečných piatich kilometroch a vytrval až do konca. Pre 24-ročného Kwiatkowského je to druhá zlatá medaily z majstrovstiev sveta na ceste.... viac     Diskusia (6)

 
 
ostatné / cyklistika Slovenská výprava sa bude musieť podeliť
27.09.2014 12:58:00

Villafranca del Bierzo (SITA - od vyslaného redaktora Petra Pašutha) - Len trojčlenné zastúpenie v nedeľňajších pretekoch mužov-elite na majstrovstvách sveta v cyklistike v španielskej Ponferrade sa prejavilo aj pri rozdeľovaní áut. Slovenská výprava sa bude musieť v nedeľu podeliť o sprievodné vozidlo.... viac     Diskusia (0)

 
 
ostatné / cyklistika Peter Sagan chce mať v nedeľu dobré nohy
26.09.2014 20:21:00

Villafranca Del Bierzo (SITA - od vyslaného redaktora Petra Pašutha) - Trocha v ústraní sa pripravuje na svetový šampionát v cyklistike Peter Sagan. V nedeľu ho čakajú v španielskej Ponferrade boje o elitný titul. V pretekoch jednotlivcov by mal aj slovenský šampión miešať kartami. "Príprava, ktorú som podstúpil, by mala byť optimálna, aj keď posledné výsledky o tom nesvedčia.... viac     Diskusia (0)

 
 
 
aktuálne výsledky

viac 1.10.2014, streda

Pohar
ukončený Fomat Martin
MŠK Rimavská Sobota
2 : 0
ukončený Oravske Vesele
Čadca
2 : 3
Champions League Group.A
ukončený Atlético Madrid
Juventus FC
1 : 0
ukončený Malmö FF
Olympiakos Pireus
2 : 0
Champions League Group.B
ukončený FC Bazilej 1893
Liverpool FC
1 : 0
ukončený Ludogorets Razgrad
Real Madrid CF
1 : 2
Champions League Group.C
ukončený Zenit Petrohrad
AS Monaco
0 : 0
ukončený Bayer Leverkusen
Benfica Lisabon
3 : 1
Champions League Group.D
ukončený Arsenal Londýn
Galatasaray Istanbul
4 : 1
ukončený RSC Anderlecht Brusel
Borussia Dortmund
0 : 3
AFC Champions League Final Stages
ukončený Western Sydney Wanderers
FC Seoul
2 : 0
Championship (Championship)
ukončený Leeds United FC
Reading FC
0 : 0
ukončený Wolverhampton Wanderers
Huddersfield Town
1 : 3
ukončený Fulham FC
Bolton Wanderers FC
4 : 0
FA Cup (FA Cup)
ukončený Evesham
Histon
3 : 1

a ďalších 11 futbalových zápasov v 3 súťažiach