O športe - šport, sport, ošporte, ošporte.sk, hokej, futbal, basketbal, atletika, tenis, F1, vodné športy, audio, video, fotky, galérie, fotogalérie, foto, tipy, pre stávkarov, stávkovať, aktuálne, spravodajstvo, športové, exkluzívne, rozhovory, analýzy, živé, videá, zo zápasov, športový, zápas, preteky, online, prenosy, live, chat, blog, diskusia, extraliga, corgoň liga, reprezentácia, NHL, KHL, Liga majstrov, Pohár UEFA, vodný slalom, kalendár, kvalifikácia, výsledok, tabuľka, výsledky, články, štatistiky, tímy, titul, majster, majstrovstvá

 


 
 
 
 

Iné  

 
tenis / iné Navrátilová vidí otvorené dvere pre supertrénerky
23.01.2015 17:39:00

Melbourne (SITA) - Americká tenisová legenda Martina Navrátilová (na snímke) víta, že z mužského odvetvia prenikol do ženského trend najímania tzv. supertrénerov, teda bývalých špičkových hráčov. "Dvere sú a zostanú otvorené," uviedla pre BBC Navrátilová, ktorá sa v medzisezónnom období dohodla na spolupráci s Poľkou Agnieszkou Radwanskou. Web Tenisportal.... viac     Diskusia (0)

 
 
tenis / iné Del Potro má za sebou druhú operáciu ľavého zápästia
21.01..2015 10:33:00

Buenos Aires (SITA, AP) - Argentínčan Juan Martín Del Potro (na snímke) počas víkendu odvolal svoju účasť na úvodnom grandslamovom tenisovom turnaji roka Australian Open v Melbourne a už v utorok podstúpil operáciu zápästia ľavej ruky. Dvadsaťšesťročný takmer dvojmetrový hráč opäť pocítil bolesť už raz operovaného miesta počas turnaja v Sydney, ktorý bol jeho návratom na súťažné dvorce po 10-mesačnej zdravotnej odmlke.... viac     Diskusia (0)

 
 
tenis / iné VIDEO: Cibulková si vyskúšala austrálsky Baywatch
12.01.2015 12:50:00

Sydney (SITA) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková si v rámci svojho účinkovania na turnaji WTA v austrálskom Sydney vyskúšala prácu plavčíčky. "Na pláži obvykle len ležím v piesku, toto bola fakt makačka.... viac     Diskusia (0)

 
 
tenis / iné Bouchardová namerala v Perthe 46 stupňov, ironický Murray
06.01.2015 08:57:00

Perth (SITA) - Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (na snímke) namerala počas pondelňajšieho tréningu v rámci svojho vystúpenia na Hopmanovom pohári miešaných reprezentačných družstiev v Perthe 46 stupňov Celzia. "Len bežný tréning v Austrálii," podotkla finalistka vlaňajšieho Wimbledonu prostredníctvom Twitteru, pridala fotografiu.... viac     Diskusia (0)

 
 
tenis / iné Hopmanov pohár - Poliaci zdolali Austrálčanov
04.01.2015 14:09:00

AKTUALIZOVANÉ - Perth (SITA) - Poľskí tenisoví reprezentanti Agnieszka Radwanská (na snímke) a Jerzy Janowicz vedú nad domácimi Austrálčanmi v nedeľňajšom úvodnom zápase v základnej B-skupine 27. ročníka Hopmanovho pohára miešaných družstiev na tvrdom povrchu v Perthe po dvojhrách nezvratne 2:0, mix už bude len formalitou. Najprv zverenkyňa Martiny Navrátilovej A. Radwanská potvrdila úlohu favoritky proti Casey Dellacquovej, zvíťazila poľahky 6:2, 6:3.... viac     Diskusia (0)