Slovenské hokejistky na Turnaj šiestich krajín v Budapešti
Slovenské hokejistky na Turnaj šiestich krajín v Budapešti

Hokejistky čaká Turnaj šiestich krajín

Slovenská hokejová reprezentácia žien sa od 7. do 10. novembra predstaví v Budapešti na Turnaji šiestich krajín. Realizačný tím pod vedením nového hlavného trénera Jána Bezděka nominoval na akciu dokopy 22 hráčok.
      Pre slovenské reprezentantky bude podujatie v maďarskej metropole prvou previerkou v sezóne. Na turnaji sa v základnej fáze stretnú s Francúzskom, Nórskom a Čínou. Zraz nominovaných hráčok je v pondelok 5. novembra do 15.00 h na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v bratislavskom Ružinove. Informoval tom portál hockeyslovakia.sk.
      
      Nominácia SR ženy na Turnaj šiestich krajín v Budapešti (7. – 10. novembra)
      brankárky: Andrea Lettrichová, Dominika Tabačková (obe HC ŠKP Bratislava), Jana Budajová (HC Karviná)
      obrankyne: Laura Šuliková (ŽHK Poprad/HK MHK 32 L. Mikuláš), Lenka Čurmová (ŽHK 2000 Šarišanka Prešov), Rebeka Honečková, Nina Kučerková, Tatiana Ištocyová, Barbora Králiková (všetky HC ŠKP Bratislava)
      útočníčky: Lucia Halušková, Janka Hlinková, Lucia Ištocyová, Iveta Klimášová, Tatiana Korenková, Romana Košecká, Radka Trebulová, (všetky HC ŠKP Bratislava), Lucia Záborská (MHK Martin), Andrea Fortunová (ŽHK 2000 Šarišanka Prešov), Annamária Suráková (HK Spišská Nová Ves)/ŽHK 2000 Šarišanka Prešov), Kristína Fáberová (HC Topoľčany), Nicol Čupková (Agidel Ufa/Rus.), Viktória Maskaľová (Malmö Redhawks/Švéd.)
      
      Program SR na Turnaji šiestich krajín v Budapešti:
      7. novembra, 15.30 h Francúzsko - Slovensko
      8. novembra, 15.30 h Nórsko - Slovensko
      9. novembra, 12.30 h Slovensko - Čína
      10. novembra, 12.00 h A3 - B3, 15.30 h A2 - B2, 19.00 h A1 – B1

Text, foto: TASR

Odporúčané články