AC Miláno remizovalo, Everton prehral

Publikované 02.11.2017 23:13
Image AC Miláno remizovalo, Everton prehral

BRATISLAVA 2. novembra (SITA) - Výsledky štvrtkových stretnutí 4. kola skupinovej fázy futbalovej Európskej ligy 2017/2018:

A-skupina:
Maccabi Tel Aviv (Izr.) - FC Astana (Kaz.) 0:1 (0:0) - hralo sa v Netanyi
Gól: 57. Twumasi, rozhodoval: Raczkowski (Poľ.)

Slavia Praha (ČR) - FC Villarreal (Šp.) 0:2 (0:1)
Góly: 15. C. Bacca, 89. Deli (vlastný), rozhodoval: Madden (Škót.)
Miroslav Stoch odohral celý zápas, Jakub Hromada (obaja Slavia) hral do 46. min

Tabuľka A-skupiny:
1. Villarreal 4 2 2 0 7:3 8
2. Astana 4 2 1 1 7:4 7
3. Slavia Praha 4 1 2 1 4:5 5
4. Maccabi Tel Aviv 4 0 1 3 0:6 1

B-skupina:
Young Boys Bern (Švaj.) - Dynamo Kyjev (Ukr.) 0:1 (0:0)
Gól: 70. Bujalskij, rozhodoval: Chapron (Fr.)

Partizan Belehrad (Srb.) - Skenderbeu Korce (Alb.) 2:0 (1:0)
Góly: 39. Z. Tošič, 66. Tawamba, rozhodoval: Del Cerro (Šp.)

Tabuľka B-skupiny:
1. Kyjev 4 3 1 0 9:5 10 - istý postup do šestnásťfinále EL
2. Partizan 4 1 2 1 5:4 5
3. Young Boys 4 0 3 1 4:5 3
4. Skenderbeu 4 0 2 2 2:6 2

C-skupina:
Istanbul Basaksehir (Tur.) - TSG 1899 Hoffenheim (Nem.) 1:1 (0:0)
Góly: 90.+ Višča - 47. Grillitsch, rozhodoval: Lechner (Rak.)

Ludogorec Razgrad (Bul.) - Sporting Braga (Portug.) 1:1 (0:0)
Góly: 68. Marcelinho - 83. Fransergio, rozhodoval: Bezborodov (Rus.)

Tabuľka C-skupiny:
1. Razgrad 4 2 2 0 5:2 8
2. Braga 4 2 1 1 5:5 7
3. Hoffenheim 4 1 1 2 6:6 4
4. Basaksehir 4 0 2 2 3:6 1

D-skupina:
HNK Rijeka (Chor.) - Austria Viedeň (Rak.) 1:4 (0:1)
Góly: 61. Pavičič - 41. a 62. Prokop, 73. Serbest, 83. Monschein, ČK: 72. Mišič (Rijeka) za faul, rozhodoval: Kehlet (Dán.)

AEK Atény (Gréc.) - AC Miláno (Tal.) 0:0
Rozhodoval: De Sousa (Portug.)

Tabuľka D-skupiny:
1. AC Miláno 4 2 2 0 8:3 8
2. AEK Atény 4 1 3 0 4:3 6
3. Austria 4 1 1 2 8:11 4
4. Rijeka 4 1 0 3 7:10 3

E-skupina:
Apollon Limassol (Cyp.) - Atalanta Bergamo (Tal.) 1:1 (0:1) - hralo sa v Nikózii
Góly: 90.+ Zelaya - 35. Iličič, rozhodoval: Treimanis (Lot.)

Olympique Lyon (Fr.) - FC Everton (Angl.) 3:0 (0:0)
Góly: 68. B. Traoré, 76. Aouar, 88. Depay, ČK: 80. Schneiderlin (Everton) po druhej ŽK, rozhodoval: Grinfeld (Izr.)

Tabuľka E-skupiny:
1. Atalanta 4 2 2 0 8:3 8
2. Lyon 4 2 2 0 7:3 8
3. Limassol 4 0 3 1 5:7 3
4. Everton 4 0 1 3 3:10 1

F-skupina:
FC Kodaň (Dán.) - FC Zlín (ČR) 3:0 (1:0)
Góly: 49. a 90.+ Verbič, 40. Lüftner, rozhodoval: Dabanovič (Č. Hora)
Denis Vavro (Kodaň) odohral celý zápas, Róbert Matejov (Zlín) sedel na lavičke náhradníkov.

Lokomotiv Moskva (Rus.) - Šeriff Tiraspoľ (Mold.) 1:2 (1:1)
Góly: 26. Farfan - 41. Badibanga, 58. Brezovec, rozhodoval: Delferiere (Belg.)

Tabuľka F-skupiny:
1. FC Kodaň 4 1 3 0 4:1 6
2. Šeriff 4 1 3 0 3:2 6
3. Lokomotiv Moskva 4 1 2 1 5:3 5
4. Zlín 4 0 2 2 1:7 2

G-skupina:
FCSB (Rum.) - Hapoel Beer Ševa (Izr.) 1:1 (1:1)
Góly: 31. F. Coman - 37. Ben Sahar, rozhodoval: Özkahya (Tur.)

Viktoria Plzeň (ČR) - FC Lugano (Švaj.) 4:1 (3:1)
Góly: 4. a 19. Krmenčík, 45. Hořava, 56. Čermák - 15. Mariani, rozhodoval: Lardot (Belg.)
Patrik Hrošovský odohral celý zápas, Marek Bakoš a Matúš Kozáčik (všetci Plzeň) sedeli na lavičke náhradníkov.

Tabuľka G-skupiny:
1. FCSB 4 3 1 0 8:3 10 - istý postup do šestnásťfinále EL
2. Plzeň 4 2 0 2 9:8 6
3. Beer Ševa 4 1 1 2 5:7 4
4. Lugano 4 1 0 3 6:10 3

H-skupina:
FC Arsenal (Angl.) - Crvena zvezda Belehrad (Srb.) 0:0
Rozhodoval: Banti (Tal.)

1. FC Kolín nad Rýnom (Nem.) - BATE Borisov (Biel.) 5:2 (1:2)
Góly: 54. a 82. Osako, 16. Zoller, 63. Guirassy, 90. Jojič - 31. Milunovič, 33. Signevič, rozhodoval: Stavrev (Maced.)

Tabuľka H-skupiny:
1. Arsenal 4 3 1 0 8:3 10 - istý postup do šestnásťfinále EL
2. CZ Belehrad 4 1 2 1 2:2 5
3. BATE Borisov 4 1 1 2 6:10 4
4. Kolín nad Rýnom 4 1 0 3 6:7 3

I-skupina:
Vitória Guimaraes (Portug.) - Olympique Marseille (Fr.) 1:0 (0:0)
Gól: 80. Hurtado, ČK: Evra za nešportové správanie mimo ihriska ešte pred zápasom, 87. B. Kamara (obaja Marseille) po druhej ŽK, rozhodoval: Bognar (Maď.)

Red Bull Salzburg (Rak.) - Konyaspor (Tur.) 0:0
Rozhodoval: Mazzoleni (Tal.)

Tabuľka I-skupiny:
1. Salzburg 4 2 2 0 4:1 8
2. Marseille 4 2 0 2 3:3 6
3. Guimaraes 4 1 1 2 4:5 4
4. Konyaspor 4 1 1 2 2:4 4

J-skupina:
Hertha Berlín (Nem.) - Zaria Lugansk (Ukr.) 2:0 (1:0)
Góly: 16. a 73. Selke, rozhodoval: Beaton (Škót.)
Peter Pekarík odohral celý zápas, Ondrej Duda (obaja Hertha) hral do 74. min.

Athletic Bilbao (Šp.) - FK Östersund (Švéd.) 1:0 (0:0)
Gól: 70. Aduriz, ČK: 89. Núňez (Bilbao) po druhej ŽK, rozhodoval: P. Gil (Poľ.)

Tabuľka J-skupiny:
1. Östersund 4 2 1 1 5:3 7
2. Lugansk 4 2 0 2 3:5 6
3. Bilbao 4 1 2 1 3:3 5
4. Hertha 4 1 1 2 3:3 4

K-skupina:
Vitesse Arnhem (Hol.) - Zulte Waregem (Belg.) 0:2 (0:1)
Góly: 3. Baudry, 70. Kaya, ČK: 52. Büttner po druhej ŽK - 22. Madu po druhej ŽK, rozhodoval: Aranovskij (Ukr.)

Lazio Rím (Tal.) - OGC Nice (Fr.) 1:0 (0:0)
Gól: 90.+ Le Marchand (vlastný), rozhodoval: J. Gil Manzano (Šp.)

Tabuľka K-skupiny:
1. Lazio 4 4 0 0 9:3 12 - istý postup do šestnásťfinále EL
2. Nice 4 2 0 2 9:5 6
3. Waregem 4 1 1 2 4:8 4
4. Arnhem 4 0 1 3 3:9 1

L-skupina:
Real Sociedad San Sebastián (Šp.) - Vardar Skopje (Maced.) 3:0 (1:0)
Góly: 31. Juanmi, 69. De la Bella, 81. Jon, rozhodoval: Schörgenhofer (Rak.)

Rosenborg Trondheim (Nór.) - Zenit Petrohrad (Rus.) 1:1 (0:0)
Góly: 54. Bendtner (z pok. kopu) - 90.+ Kokorin, rozhodoval: Gözübüyük (Hol.)

Tabuľka L-skupiny:
1. Zenit 4 3 1 0 12:3 10 - istý postup do šestnásťfinále EL
2. San Sebastián 4 3 0 1 14:3 9
3. Rosenborg 4 1 1 2 5:9 4
4. Skopje 4 0 0 4 1:17 0 

Zdroj: SITA Foto: SITA

Súvisiace články