Argentínčanom bude proti Talianom chýbať Del Potro

Publikované 23.01.2017 20:56
Image Argentínčanom bude proti Talianom chýbať Del Potro

Rekonvalescent po vleklých problémoch s oboma zápästiami vstúpi do novej sezóny až od 20. februára v americkom Delray Beach.

LONDÝN - Diego Schwartzman, Horacio Zeballos, Guido Pella a Leonardo Mayer tvoria oficiálnu predbežnú nomináciu tenistov Argentíny na domáci zápas s Talianmi 3. - 5. februára na antuke v Buenos Aires v osemfinálovom 1. kole svetovej skupiny Davisovho pohára 2017 reprezentačných družstiev mužov. Káder zverejnil twitter MS tímov pod hlavičkou Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF).

V súlade s avízami zo začiatku kalendárneho roka teda bude kapitánovi Danielovi Orsanicovi chýbať niekdajší štvrtý muž singlového renkingu ATP Juan Martín Del Potro. Rekonvalescent po vleklých problémoch s oboma zápästiami vstúpi do novej sezóny až od 20. februára v americkom Delray Beach, predznamenal to už v januári.

Argentínčania sú obhajcami "šalátovej misy". Ak "squadru" napriek svojmu oslabeniu zdolajú, nastúpia 7. - 9. apríla vo štvrťfinále proti lepšiemu zo súbežného stretnutia Nemecko - Belgicko (Frankfurt).

Zdroj: SITA Foto: SITA

0 reakcií

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.