Icardi má namierené do Realu Madrid

Publikované 06.12.2017 19:31
Image Icardi má namierené do Realu Madrid

RÍM - Argentínsky futbalový útočník Interu Miláno Mauro Icardi sa podľa známeho španielskeho novinára Pipiho Estradu do konca tohto mesiaca podrobí lekárskej prehliadke v španielskom klube Real Madrid. Podľa jeho informácii sa úradujúci španielsky majster už dohodol s Interom na odstupnom vo výške 92 miliónov eur. "Los Blancos" zaplatia 80 miliónov eur pri prestupe a 12 miliónov eur vo forme bonusov.

Štvornásobný argentínsky reprezentant by mal v novom pôsobisku ročne zarábať po zdanení 9 miliónov eur. Rodákovi z Rosaria zmluva rovnako zaručí 30 percent príjmov z reklamy, zvyšných 70 percent zostane klubu. Real Madrid by sa podľa predpokladov mal v najbližšom januárovom prestupnom termíne posilniť, keďže najmä ligové výkony "pusiniek" sú za očakávaniami a klub čelí kritike za nedostatočné posilnenie kádra po letných odchodoch Álvara Moratu, Jamesa Rodrígueza a Pepeho.

Táto informácia je však v rozpore s Icardiho vyjadreniami, ktorý nedávno vyjadril svoju spokojnosť s pôsobením v Interi Miláno. Správu priniesol taliansky portál football-italia.net.

Text: SITA   Foto: SITA/AP

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.