Keď sa hviezdy strápnili

Publikované 17.06.2017 11:09
Image Keď sa hviezdy strápnili

BRATISLAVA (pzb) – Vo svojom športe sú legendami. Hráčmi, ktorých obdivujú milióny fanúšikov a aj súperi majú pred nimi rešpekt. No aj tie najväčšie hviezdy svetového športu si občas vyberú slabšiu chvíľku.

David Beckham sa stal známym presnosťou svojich striel. Ale v kvalifikácii na Euro 2004 proti Turecku a potom aj na samotnom Eure proti Portugalsku nepremenil dve penalty. Aj vplyvom zlého terénu.

Niečo podobné však zažili aj Neymar či Sergio Ramos, ktorému sa dokonca smiali, že loptu poslal na obežnú dráhu.

V hokeji sa hovorí, že nájazdy sú lotéria. Nie sú. Je to otázka zručností jednotlivých hráčov. Niekedy však pod tlakom zaváhajú aj hviezdy z NHL, medzi nimi Iľja Kovaľčuk.

Inokedy zas pohoreli brankári. Medzi nimi aj legendy NHL ako Martin Brodeur či Patrick Roy. Brodeurovi nešťastne vykĺzla hokejka z ruky a usmernila puk do bránky, Roy zase doplatil na predčasnú oslavu svojho zákroku, keď chcel sebavedomo zdvihnúť lapačku á la Socha slobody.

Michael Jordan je považovaný za najlepšieho hráča histórie NBA. Počas kariéry nazbieral viac ako 32 000 bodov, no viackrát sa mu stalo, že nepremenil ľahký smeč.

Foto: Getty Images

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.