Murray s Britmi do Kanady nepocestuje

Publikované 24.01.2017 16:53
Image Murray s Britmi do Kanady nepocestuje

LONDÝN - Súhrn oficiálnych predbežných nominácií tenistov na stretnutia osemfinálového 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára 2017 reprezentačných družstiev mužov (bude sa hrať 3. - 5. februára): 

Svetová skupina - 1. kolo (osemfinále) - zhora podľa "pavúka": 

ARGENTÍNA - TALIANSKO
(Buenos Aires, Parque Sarmiento, antuka vonku)
Argentína: Diego Schwartzman, Horacio Zeballos, Guido Pella, Leonardo Mayer, kapitán: Daniel Orsanic
Taliansko: Paolo Lorenzi, Fabio Fognini, Andreas Seppi, Simone Bolelli, kapitán: Corrado Barazzutti 

NEMECKO - BELGICKO
(Frankfurt, Fraport Arena, tvrdý povrch v hale)
Nemecko: Alexander Zverev, Philipp Kohlschreiber, Mischa Zverev, Jan-Lennard Struff, kapitán: Michael Kohlmann
Belgicko: David Goffin, Steve Darcis, Ruben Bemelmans, Joris de Loore, kapitán: Johan van Herck 

AUSTRÁLIA - ČESKO
(Melbourne, Kooyong Lawn Tennis Club, tvrdý povrch vonku)
Austrália: Nick Kyrgios, Jordan Thompson, Sam Groth, John Peers, kapitán: Lleyton Hewitt
Česko: Jiří Veselý, Radek Štěpánek, Jan Šátral, Zdeněk Kolář, kapitán: Jaroslav Navrátil 

USA - ŠVAJČIARSKO
(Birmingham - Alabama, Legacy Arena - Jefferson Convention Complex, tvrdý povrch v hale)
Spojené štáty americké: John Isner, Jack Sock, Steve Johnson, Sam Querrey, kapitán: Jim Courier
Švajčiarsko: Marco Chiudinelli, Henri Laaksonen, Adrien Bossel, Antoine Bellier, kapitán: Severin Lüthi 

JAPONSKO - FRANCÚZSKO
(Tokio, Ariake Colosseum, tvrdý povrch v hale)
Japonsko: Jošihito Nišioka, Juiči Sugita, Taro Daniel, Jasutaka Učijama, kapitán: Minoru Ueda
Francúzsko: Richard Gasquet, Gilles Simon, Nicolas Mahut, Pierre-Hugues Herbert, kapitán: Yannick Noah 

KANADA - VEĽKÁ BRITÁNIA
(Ottawa, The Arena at TD Place, tvrdý povrch v hale)
Kanada: Milos Raonic, Vasek Pospisil, Denis Shapovalov, Daniel Nestor, kapitán: Martin Laurendeau
Veľká Británia: Kyle Edmund, Daniel Evans, Jamie Murray, Dominic Inglot, kapitán: Leon Smith 

SRBSKO - RUSKO
(Niš, Sportski centar Čair, tvrdý povrch v hale)
Srbsko: Novak Djokovič, Viktor Troicki, Dušan Lajovič, hrajúci kapitán: Nenad Zimonjič
Rusko: Andrej Kuznecov, Karen Chačanov, Daniil Medvedev, Konstantin Kravčuk, kapitán: Šamiľ Tarpiščev 

CHORVÁTSKO - ŠPANIELSKO
(Osijek, Sportska dvorana Gradski Vrt, tvrdý povrch v hale)
Chorvátsko: Franko Škugor, Nikola Mektič, Ante Pavič, Marin Draganja, kapitán: Željko Krajan
Španielsko: Rafael Nadal, Roberto Bautista-Agut, Pablo Carreno-Busta, Marc López, kapitánka: Conchita Martínezová

Zdroj: SITA Foto: SITA

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.