Belgicko
Holandsko
ninaj

Niňaj z Belgicka do Holandska

Publikované 03.08.2018 16:43
Image Niňaj z Belgicka do Holandska

Slovenský futbalový obranca Branislav Niňaj bude pôsobiť v holandskom klube Fortuna Sittard. Dvadsaťštyriročný Niňaj, ktorý prichádza z belgického KSC Lokeren, podpísal zmluvu na tri roky.
      "Branislava sme sledovali už dlho. Poznáme ho už z čias reprezentácie do 21 rokov a hráč jeho kvalít sa nám hodí. Je vysoký, fyzicky silný, má skúsenosti najvyššej úrovne z Belgicka. Keď bola šanca na jeho získanie, okamžite sme ju využili. Som si istý, že bude prínosom. V mene celého klubu vítam Branislava a prajem mu veľa úspechov," citovala internetová stránka nováčika najvyššej súťaže slová technického riaditeľa Mustafu Aztopala.
      "Poznám požiadavky Eredivisie a s Fortunou mám príležitosť niečo dokázať. Skvelé! Keď som počul o ich záujme, okamžite mi bolo jasné, že tam chcem. Rozhodne sa musíme udržať a možno prekvapíme. V každom prípade vynaložím všetko úsilie, aby mohli byť fanúšikovia na mňa hrdí," povedal bývalý hráč Petržalky a Slovana Bratislava, ktorý odohral dve uplynulé sezóny na hosťovaní v tureckom Osmanlispore a Žiline.

Text, foto: TASR

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.