Piqué má svoj svet, v ktorom mu všetci ubližujú

Publikované 27.02.2017 17:04
Image Piqué má svoj svet, v ktorom mu všetci ubližujú

Gerard Piqué sa sťažuje na rozhodcu, Sergio Ramos zasa na Piquého.

BARCELONA - Obrat Realu Madrid na ihrisku Villarrealu z 0:2 na 3:2 a najmä dôvod na zapískanie pokutového kopu proti domácim sa nepáčil obrancovi konkurenčného FC Barcelona Gerardovi Piquému.

Čerstvý tridsiatnik zo stredu obrany Kataláncov dal vo svojej reakcii prostredníctvom twitteru najavo, že rozhodcovia opäť raz čosi ´pripískli´ v prospech Realu Madrid, ktorý po údajne kontroverznej ruke Bruna Soriana v 74. min vyrovnal z pokutového kopu na 2:2. Jedenástku premenil Cristiano Ronaldo a v 83. min Álvaro Morata pridal tretí gól, čím dovŕšil obrat hostí na 3:2. Kráľovský klub si tak pred obhajcom titulu uchoval na čele La Ligy 1-bodový náskok plus jeden chýbajúci zápas v tabuľke k dobru.

"Bol by som prekvapený, keby sa takto posťažoval Messi, ale u Piquého to nie je nič nové. On má neustále pocit, že všetci mu ubližujú. Vo svojom svete vidí všetko, čo sa neudeje v prospech Barcelony ako sprisahanie," reagoval obranca Realu Madrid Sergio Ramos pre španielske médiá. Zároveň pridal vety o tom, aké ťažké to majú rozhodcovia vo futbale všeobecne. "Stane sa, že niekomu ´pripísknu´ a inému zasa uberú, ale to sa stáva. Musíme byť pripravení na všetko a nie im to ešte sťažovať," cituje Ramosa portál denníka AS. Soriano k svojmu "hraniu" rukou uviedol: "Mohli ste to vidieť v televízii. Lopta sa odrazila do môjho ramena a ja som nemohol nič robiť. Z môjho pohľadu sa žiadna penalta nemala pískať."

Údajné nadržiavanie arbitrov hráčom Realu Madrid je v Španielsku témou už pár mesiacov. Katalánsky Sport nedávno napísal, že ak by rozhodcovia posúdili niektoré situácie inak, po 20 kolách La Ligy by mala Barcelona 9-bodový náskok pred Realom. Na druhej strane Španielska rozhodcovská komisia v januári verejne pranierovala Piquého po tom, čo sa vyjadril, že arbitri odopreli FC Barcelona dve jasné jedenástky práve proti Villarrealu a sťažoval sa aj po prehre 1:2 proti Athletic Bilbao. Informoval tom aj web bleacherreport.com

Zdroj: SITA Foto: SITA

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.