ROZBOR: Opäť tá istá pesnička

Publikované 14.05.2017 18:34
Image ROZBOR: Opäť tá istá pesnička

BRATISLAVA (pzb) – Máme za sebou šesť zápasov, v ktorých naši hokejisti strelili len desať gólov. Proti Rusku a USA sme dostali debakle, aké od nich zažívajú len tí najslabší súperi.

Celkový dojem: Nádej na dobrý výsledok žila len pár minút, keď naši znížili na 1:2. Inak to bola exhibícia zo strany USA. Ukázalo sa, že pre najlepšie tímy na šampionáte nepredstavujeme žiadnu hrozbu. V tretej tretine naši vystrelili iba dvakrát.

Komu zápas vyšiel: Chváliť môžeme len za maličkosti. Napríklad za peknú akciu pri prvom góle v podaní Draveckého s Hudáčkom či Čajkovského za pekný hit na Eichela.

Komu zápas nevyšiel: Mikuš opäť spravil výraznú individuálnu chybu, z ktorej vyplynul druhý inkasovaný gól. Štvrtý inkasovaný gól je zrejme prvý na tomto šampionáte, ktorý ide čisto na vrub brankára Júliusa Hudáčka. Na piaty gól USA zas ukážkovo nabil jeho brat Libor.

Čo si zo zápasu budeme pamätať: Nič. Popravde, najlepšie je naň čo najskôr zabudnúť.