ROZBOR: Sme majstri v komplikovaní zápasov

Publikované 10.05.2017 23:18
Image ROZBOR: Sme majstri v komplikovaní zápasov

BRATISLAVA (pzb) – Máme za sebou štyri zápasy s papierovo prijateľnejšími súpermi. V plnej nahote nám ukázali, aké problémy máme v zakončení. Stačí sa pozrieť na počty gólov v jednotlivých zápasoch: Taliansko 3, Lotyšsko 1, Dánsko 3 a Nemecko 2.

Celkový dojem: Mohol to byť konečne zápas, aký sme si predstavovali. Naši hráči mali sľubné vedenie 2:0, ale doslova za okamih oň na konci druhej tretiny prišli. V rozhovoroch pritom stále hovoria o tom, ako treba hrať celých 60 minút koncentrovane... Berme to však radšej tak, že sme získali zlatý bod v boji o záchranu.

Komu zápas vyšiel: Pár dobrých momentov mali Lukáš Cingel, Andrej Kudrna a Libor Hudáček a taktiež aj jeho brat v bránke.

Komu zápas nevyšiel: V tieni je stále kapitán Vladimír Dravecký. Marcel Haščák mal opäť viacero šancí, no bez efektu.

Čo si zo zápasu budeme pamätať: Polhodinovú prestávku medzi prvou a druhou tretinou, ktorú spôsobili problémy s ľadovou plochou.