ROZBOR: Zápas všetkým strpčil filmujúci Mak

Publikované 05.10.2017 23:00
Image ROZBOR: Zápas všetkým strpčil filmujúci Mak

BRATISLAVA (jnk) – Škóti vyhrali zaslúžene. Naši reprezentanti vydržali najsilnejší škótsky nápor medzi 70. až 80. minútou. V čase, keď sme už začali veriť, že zápas môžeme so šťastím remizovať, naša obrana predsa len povolila.

Celkový dojem: Fanúšikovia možno čakali, že naši vstúpia do zápasu s rovnakou vervou ako proti Anglicku. Boli však zakríknutí a hru tvorili Škóti. Ich tlak sa postupne zvyšoval, k čomu najväčšou mierou prispelo Makovo vylúčenie. Dvakrát hralo v náš prospech brvno a Škóti gól napokon strelili v čase, keď sa už zdalo, že naše mužstvo zápas ustojí.  

Komu zápas vyšiel: Brankár Dúbravka chytil všetko, čo mal a k tomu pridal aj dva výnimočné zákroky. Lobotka bol spočiatku zakríknutý, ale postupom času začal ukazovať svoje technické finesy. Dobre hral aj Kucka a až do samého záveru zvládali všetky dôležité situácie obaja stopéri.

Komu zápas nevyšiel: Makovi, ktorý bol vylúčený už v 23. minúte. Spomalené zábery ukázali, že druhú žltú kartu za filmovanie dostal zaslúžene. Oslabil tak svoj tím, ktorý postupom času strácal sily.

Čo si zo zápasu budeme pamätať: Škóti v predchádzajúcich troch stretnutiach strelili gól vždy v samom závere. A dokázali to aj proti nám. V 89. minúte si dal vlastný gól Škrtel. Naši mali v 23. minúte na konte už štyri žlté karty (Kucka, Škrtel a dvakrát Mak). Rozhodca Mažič vylúčil slovenského hráča, rovnako ako v zápase s Anglickom Škrtela.

0 reakcií

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.