Slovan prehral na ľade Nižného Novgorodu

Publikované 05.12.2017 20:15
Image Slovan prehral na ľade Nižného Novgorodu

NIŽNIJ NOVGOROD - Hokejisti Slovana Bratislava prehrali na ľade Torpeda Nižnij Novgorod 1:4 v utorňajšom zápase KHL, nezískali teda ani bod v druhom stretnutí na klziskách súperov v rade. Kľúčovou fázou zápasu bola druhá tretina, keď síce najprv Jan Buchtele v 26. min v presilovke vyrovnal na 1:1, no o dve minúty išli domáci gólom Michaila Grigorieva opäť do vedenia, ktoré už nepustili. Na domácej strane sa v tomto dueli presadili aj Jurij Sergijenko, Sergej Kosticyn a do prázdnej brány Jevgenij Gračiov.

Slovan odohrá svoj najbližší duel vo štvrtok 7. decembra o 17.00 SEČ na ľade Severstaľa Čerepovec, ktorého oporou v bránke je slovenský gólman Július Hudáček.


Torpedo Nižnij Novgorod - HC Slovan Bratislava 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Góly: 11. Sergijenko (Mozer, I. Zacharčuk), 28. Grigoriev (Mozer), 36. S. Kosticyn, 60. Gračiov (Žukov) - 26. Buchtele (Barker, Sersen)
Vylúčení: 7:9 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Ravodin, Akuzovskij - Palej, Ponomarenko (všetci Rus.)
Nižnij Novgorod: Galimov - Želdakov, Grigoriev, Kinrade, Barancev, Sergijenko, Kundrátek, Šulenin - Garbutt, Dugin, Daugaviňš - Stoľarov, Galuzin, Paršin - Urakov, Mozer, Zacharčuk - Gračiov, S. Kosticyn, Žukov - Veriajev
Slovan: J. Štěpánek - Barker, Sersen, Després, T. Voráček, Meszároš, Bačík - Řepík, Viedenský, Kašpar - J. Mikúš, Z. Boychuk, Réway - Skalický, A. Šťastný, T. Hrnka - Genoway, Sádecký, Buchtele

Text: SITA   Foto: SITA

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.