Slovan v novej sezóne už bez Burneta a Clébera

Publikované 15.06.2017 08:11
Image Slovan v novej sezóne už bez Burneta a Clébera

BRATISLAVA - V tíme úradujúceho slovenského futbalového vicemajstra ŠK Slovan Bratislava sa v nastávajúcej sezóne 2017/2018 už nepredstavia dvaja legionári - Holanďan Lorenzo Burnet a Brazílčan Cléber Nascimento da Silva. Vedenie "belasých" sa dohodlo na ukončení spolupráce s 26-ročným ľavým obrancom Burnetom a nepredĺžilo zmluvu s 31-ročným krídelníkom Cléberom. Informuje o tom oficiálna internetová stránka bratislavského klubu.

"Oboch sme pred rokom získali ako voľných hráčov. Ani jeden z nich nás však svojimi výkonmi nepresvedčil. S Lorenzom Burnetom sme sa dohodli na predčasnom ukončení kontraktu, pričom musím zdôrazniť, že rokovania boli veľmi korektné. Cléberovi sa skončila platnosť zmluvy, ktorú sme nepredĺžili. Obom prajem do ďalšej kariéry všetko dobré," povedal viceprezident ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. pre klubový web.

Rodák z Amsterdamu Burnet nastúpil za "belasých" v dvanástich súťažných zápasoch počas jesennej časti ročníka 2016/2017, jarnú časť už strávil na hosťovaní v holandskom klube NEC Nijmegen. Cléber Nascimento da Silva, ktorý na Slovensku pôsobil aj v Petržalke, Nitre a Spartaku Trnava, prišiel do Slovana Bratislava v lete 2016 a pripísal si 14 súťažných štartov bez gólového zápisu.

Text: SITA  Foto: SITA

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.