pjongčang
papadakisová
tance na ľade

ZOH 2018: Papadakisová pri tanci ukázala aj prsia

Publikované 19.02.2018 10:01
Image ZOH 2018: Papadakisová pri tanci ukázala aj prsia

PJONGČANG - Francúzsky tanečný pár Gabriella Papadakisová s Guillaumom Cizeronom sa v pondelkovom krátkom tanci na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu musel vyrovnať s jednou veľkou nepríjemnosťou. Partnerka totiž vinou chyby na kostýme ukázala celému svetu omnoho viac, ako plánovala - svoj ľavý prsník vrátane bradavky. Dvadsaťdvaročná dvojnásobná svetová šampiónka celý incident, pri ktorom sa jej rozopla horná časť šiat upevnená okolo krku, nazvala "najhoršou nočnou morou, aká sa jej na olympiáde mohla stať".

Keďže sa jej počas krátkeho tanca uvoľnila časť kostýmu, musela si počas zvyšku vystúpenia dávať pozor na to, aby sa situácia neopakovala. "Dotancovať bolo veľmi náročné. Niečo podobné sa mi stalo prvýkrát v kariére. Snažila som sa čo najviac sústrediť na náš program, navyše pri tom zabrániť ďalšiemu problému," povedala Papadakisová. "Sme veľmi sklamaní, pretože bez tohto problému sme mohli zajazdiť ešte lepšie," doplnil Papadakisovej partner Cizeronon.

Francúzski reprezentanti v pondelok skončili druhí so ziskom 81,93 bodu, iba 1,74 bodu za lídrami Tessou Virtueovou so Scottom Moirom z Kanady, ktorí výkonom 83,67 bodu dosiahli svetové maximum v krátkom tanci.

Text, foto: SITA

0 reakcií

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.