Do FC DAC 1904 Dunajská Streda sa obranca posunul z Dynama Drážďany

Jannik Müller, obranca z Nemecka v týchto dňoch doplnil zostavu futbalového klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda. Futbalista so skúsenosťami z Fortuna ligy podpísal s klubom ročný kontrakt s opciou pre nasledujúcu sezónu.

Dynamo Drážďany, v ktorom naposledy obranca pôsobil, mu dalo obrovské skúsenosti. Jeho nový  tréner ho popisuje ako veľmi šikovného hráča druhej ligy, pričom je schopný hrať stred obrany, ale aj zálohy, je predvídavý a disponuje hernou inteligenciou. V predchádzajúcich zápasoch pôsobil ako vodca celého tímu, čo sa od neho očakáva
aj v novom prostredí. Tréner v Müllerovi vidí veľkú pomoc  vo forme vyššej kvality a skúseností, ktoré pretaví v hre za nové mužstvo.

Okrem Drážďan si Müller zahral aj za mládežnícky tím 1. FC Kolín, čo samozrejme rozšírilo jeho športov obzory. Aktuálne vyjadruje tento mladý nadaný hráč spokojnosť s novým tímom a radosť zo svojho obsadenia. Z jeho slov je preňho klub vhodným miestom
na rozvíjanie a ponúka mu priaznivé podmienky na sústredenie sa na podstatné veci. V klube FC DAC 1904 Dunajská Streda môže obranca riešiť skutočne iba hru, a zároveň využívať na udržiavanie kondície zmodernizované zariadenia. Müller hovorí, že úroveň ihrísk, ale aj posilňovne a prostredia na trénovanie je na skvelej úrovni.

Najdôležitejším je pre mladého hráča pevné zdravie, ktorého zlyhanie je pre aktívnych športovcov veľkou prekážkou v práci. Jeho cieľom je s novým tímom odohrať najväčší možný počet zápasov a samozrejme ich aj vyhrať.

Foto: dac1904.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu