Testovanie na koronavírus neobišlo ani slovenských reprezentantov, po tom, čo sa vírus objavil u troch členov českej reprezentácie.

V slovenskej hokejovej reprezentácií do 20 rokov sa potvrdil výskyt nového koronavírusu. Informoval o tom Peter Jánošík, hovorca Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH).

Výsledky testovania členov slovenskej reprezentácie do 20 rokov sú už k dispozícií. Testových bolo 14 členov z 33. Testu sa podrobili tí, ktorí boli účastní na prípravnom trojdňovom stretnutí proti českej reprezentácií v Brne. Jeden ten bol pozitívny, trinásť bolo negatívnych. Každý z členov je povinný naďalej zotrvať v karanténe.

Výskyt koronavírusu bolo potrebné u členov slovenskej reprezentácie preveriť po tom, ako sa vyskytol u českých hokejistov do 20 rokov. Traja českí členovia hokejovej reprezentácie mali pozitívny výsledok testu na koronavírus. Slovensko s Českom odohralo tri prípravné zápasy. Tie prebehli v Brne. Všetky tri zápasy Slovenská reprezentáciu do 20 rokov prehrala a to v pomere 2:6, 0:4, 1:3.

Foto: hockeyslovakia.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu