Po 30. minúte hracieho času Perrin zakročil proti francúzskemu futbalistovi Mbappemu, za čo dostal červenú kartu.

Kylian Mbappe sa len tesne vyhol vážnym zdravotným problémom po tom, čo naňho na ihrisku zaútočil Loic Perrin, kapitál klubu AS Saint-Etienne. Stalo sa tak v piatok na finále francúzskeho pohára.

Po zákroku sa Mbappe dostal do parížskej nemocnice na Neuilly-sur-Seine. Tam bol podrobený viacerým vyšetreniam, po ktorých sa zistilo, že futbalista nemá žiadnu zlomeninu, avšak vyvrtnutý členok ho na istú chvíľu obmedzí v pohybe. Stav kanoniera Paríž Saint-Germain potvrdil aj jeho klub s doplnením o poškodených väzoch v členku.

O dva dni lekári ozrejmia aj dĺžku liečby po zranení, ktorá sa bude odvíjať od stavu výronu. V každom prípade je u Mbappeho nástup na finále Ligového pohára v boji proti Olympique Lyon takmer nemožný. Zápas sa totiž odohrá už v piatok 31. júla.

Paríž Saint-Germain porazil vo finálovom zápase Francúzskeho pohára Saint Etienne, za čo vďačí dokonalej strele Neymara na bránku súpera. Na tento zákrok však diváci rýchlo zabudli kvôli zraneniu Mbappeho. Tento futbalový hráč s majstrovským titulom z roku 2018 sa stal terčom zákroku Perrina, ktorý za to dostal červenú kartu. Mbappe sa okamžite dostal na ošetrovňu a vystriedal ho Pablo Sarabia. Tréner klubu, Thomas Tuchel, vyjadril po zápase obavy zo zdravotného stavu a pohybových možností Mbappeho.

Okrem toho sa s negatívnym postojom obrátil na súperov, pričom komentoval posledné tri zápasy s klubom St. Etienne, v rámci ktorých jeho členovia trikrát dostali červenú kartu v prvých 30 minútach za nevhodné zákroky.

Foto: facebook.com/kylianmbappeofficiel/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu