Po odohraných troch kolách v C-skupine má Atalanta nula bodov. Zahrá si v skupinovej fáze o postup do vyraďovacieho zápasu.

Zahájenie futbalových zápasov Ligy majstrov je naplánované na stredu o 21:00 hodine. Úvodný zápas odohrá favorit Paríž Saint-Germain v súboji s hráčmi Atalanty Bergamo.

Hráči Paríža však môžu byť oslabení v dôsledku niekoľkých zranení. Situáciu chcú využiť hráči Atalanty. Tí veria, že svoj potenciál naplno využijú a odštartujú tak úspešnú sezónu. V Lige majstrov sú celkovo posledným talianskym tímom.

V sérii A futbalisti Atalanty zopakovali umiestnenie z predošlého roku a skončili na treťom mieste. Podarilo sa im získať rekordný klubový počet bodov v počte 78. Celkovo skórovali 98 krát. V počte gólov teda dosiahli až o 22 bodov viac ako hráči Juventusu.

Situácia vo svete v dôsledku koronavírusu je však nepredvídateľná. Viacerí epidemiológovia preto upozorňujú na možné riziká. Osemfinálový zápas, ktorý sa konal 19. februára bol označený za príčinu šírenia ochorenia Covid-19 v Taliansku a Španielsku.

Hráč Remo Freuler uviedol, že pre celé mužstvo je nesmiernou motiváciou hrať s Bergamom pre Bergamo. Dodal, že celý tím si uvedomuje, že Bergamo v poslednom období postihli nepríjemné chvíle.

Hráči PSG vkladajú nádeje do hráča Neymara. Ten, je momentálne po zdravotnej stránke v úplnom poriadku na rozdiel od predošlých rokov. Ako sám uviedol, aktuálne obdobie považuje za najlepšie odkedy do Paríža prišiel. Je pripravený bojovať a niesť zodpovednosť za celé mužstvo.

Záverečný finálový zápas Ligy majstrov je naplánovaný na 23. augusta. Súboj sa odohrá na trávniku Estádio da Luz. Jednotlivé duely sa odohrávajú podľa stanovených hygienických noriem. Jedným z opatrení je neprítomnosť divákov.

Foto zdroj: Facebook

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu