Otázka príchodu posily do bránky bola predmetom diskusie s novinármi.

Noví vlastníci hokejového klubu Slovan Bratislava zostavujú nový tím. Koordinátor Maroš Krajči vedie debaty o prijatí nových posíl. V pondelok tiež oznámil, že sa rozlúčia s brankárom Barrym Brustom.

23 hráčov sa zúčastnilo prvého pondelňajšieho tréningu. Hráči sa pripravujú pod vedením Romana Stantiena. Tréningu sa zúčastnil aj Jaroslav Janus, Marko Daňo, Marián Studenič a Roman Durný.

Trénovali aj juniori tímu a to Filip Noskovič, Marco Ejem, Adam Béke a Marko Repka. Nechýbali ani hráči Nerijus Ališauskas, Dominik Jendek a odchádzajúci Brust.

Krajči je presvedčený, že do začiatku Tipsport Ligy priberie do tímu nové tváre
zo zahraničia. Tiež uviedol, že presný počet bude závisieť aj od šikovnosti nováčikov v tíme.

V rozhovore s novinármi odznela aj otázka ohľadom príchodu nového brankára. Krajči povedal, že jeho meno bude verejnosti predstavené o niekoľko dní. Prezradil, že nový brankár pochádza z Európy.

V tíme chce ďalej pôsobiť aj Janus, príchodom nového brankára však odíde do zahraničia.

Tréner skonštatoval, že do tímu je potrebné prijať celú jednu formáciu. Obsadí ju zahraničnými hráčmi. Proces náboru nových hráčov závisí od prijatia nových majiteľov.
Je to však len otázka pár hodín.

V prípravnej fáze odohrá Slovan zápas v turnaji o Tatranský pohár. Hráči Slovana budú
v Kaufland Super cupe súperiť s hráčmi Nitry, Skalice a Nových Zámkov. Stantien má pláne odohrať zápas aj s Brnom. Podotkol však, že situácia vo svete je nevyspytateľná.

Minuloročný kapitán tímu Michal Sersen sa vyjadril k prebiehajúcemu zostavovaniu tímu. Karty zamiešajú nováčikovia. Povedal, že pre koronavírus je veľa vecí v štádiu riešenia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu