Po štvrtkovom neúspechu proti Udinese, ktorý sa skončil prehrou 2:0, sa tím Sarriho v nedeľu rozbiehal pomaly.

Juventus Turín sa stal majstrom už deviatykrát za sebou. V nedeľu si tento titul zabezpečil porážkou Sampdorie Janov – 2:0. Do konca sezóny zostávajú dve kolá, no Juventus sa
so svojím bodovým náskokom už z víťazného miesta nepohne. Hneď druhé miesto momentálne patrí  Interu Miláno, ktoré za víťazom zaostáva o 7 bodov.

Po štvrtkovom neúspechu proti tímu Udinese, ktorý sa skončil prehrou 2:0, sa tím Sarriho
v nedeľu rozbiehal pomaly. 20. minúta priniesla prvú šancu na skórovanie. Bola ňou hlavička Ronalda, ktorá však po zákroku Audera v sieti neskončila. Už v prvej polovici zápasu došlo k zraneniam Danila a Dybalu, ktoré tím výrazne zabrzdili. Koncom prvého polčasu sa mu však podarilo dať prvý gól. Skórujúcim hráčom bol Ronaldo, ktorý
po prihrávke od Pjaniča dostal loptu zo šestnástky do súperovej bránky. Ronaldo nechýbal ani pri ďalšom góle, kedy jeho vyrazená strela od brankára dobre sadla Federicovi Bernardeschi. Ten loptu dostal do siete v 67. minúte. 77. minúta priniesla vylúčenie Mortena Thorsbyho na opačnej strane. Posledným vážnym pokusom o skórovanie bola Ronaldova strela v 89. minúte, ktorá sa však do bránky nedostala a zápas skončil
so stavom 2:0.

Juventus si tak na konto pripíše už 36. taliansky titul. Pandémia koronavírusu výrazne poznačila futbalový svet. Juventus stále bojuje v Lige majstrov a 7. augusta nastúpi proti Olympique Lyon, ktorý sa mu nepodarilo zdolať ešte vo februári vo Francúzsku. Vtedajšie stretnutie sa skončilo so stavom 0:1.

Stretnutie tímov Bologny a US Lecce bolo plné prekvapení. Už po 5 minútach zápasu padli dva góly, a to do bránky Lecce. Tí však dokázali znížiť gólmi Mancosu a Falca. Remízový stav však na víťazstvo nakoniec premenila Bologna. Posledným skórujúcim hráčom bol Musa Barrow. Porazení sa najbližšie ukážu proti tímu Udinese Calcio.

Zvíťaziť sa podarilo aj rímskemu Laziu, keď na trávniku Hellasu Verona skórovali až päťkrát, pričom do svojej brány pustil len 1 strelu. Najúspešnejším strelcom bol Ciro Immobile, ktorý skóroval až trikrát. Tento hladký triumf posunul Lazio na štvrtú priečku v tabuľke.