Hokejisti Tampy Bay vedú už o dva zápasy v rámci série. Boston Bruins majú k postupu do semifinále play off NHL veľmi blízko.

Boston vyhral v zápase nad Carolinou 4:3 a ich stav v sérii je vo vedúcej pozícii 3:1. Tampe Bay stačí na postup len jeden víťazný zápas. Proti Columbusu vyhrali zápas v Toronte so stavom 2:1.

Za Boston sa do brány postavil Jaro Halák, ktorý vychytal 16 striel z 19. Zdeno Chára odohral 19 minút zápasu, počas ktorých raz strieľal na bránu a získal jeden plusový bod a tri hity.

V tretej tretine počas necelých siedmich minút streili Medvedi až štyri góly, a teda úplne obrátili situáciu z pôvodných 0:2 na 4:2. Dva z týchto gólov sa podarili Jamesovi Reimerovi. Ten uviedol, že prvý gól bol viac menej šťastnou náhodou, avšak druhý gól bol výsledkom krásnej spolupráce s ostatnými hráčmi.

Foto zdroj: Facebook