Inter v príprave zvíťazil nad Slovanom. Vukomanovič: Zápas mi ukázal veľa

Publikované 09.07.2017 14:07
Image Inter v príprave zvíťazil nad Slovanom. Vukomanovič: Zápas mi ukázal veľa

BRATISLAVA - Futbalisti úradujúceho slovenského vicemajstra ŠK Slovan Bratislava na Pasienkoch prehrali 0:1 s hráčmi druholigového mestského rivala FK Inter v nedeľňajšom predpoludňajšom prípravnom stretnutí. Jediný gól duelu strelil v 42. min chorvátsky stredopoliar Elvis Osmani, po zmene strán favorizovaní "belasí" nepremenili pokutový kop.


ŠK Slovan Bratislava - FK Inter Bratislava (II. liga) 0:1 (0:1) - hralo sa na bratislavských Pasienkoch
Gól: 42. Osmani

Slovan: Valach (46. Rybár) – Kočik (75. Belošic), Kotula, Antálek (75. Kitka), Kozlovský – Rigo (58. Zemko), Damnjanovič – Schet, Tereshchenko (58. Mašulovič), de Sa - Oršula

Inter: Ružinský – Tóth, Štrba, Petráš, Kochan (46. Nemček) – Baldovský (77. Vaculík) – P. Špak (55. Fedor), Osmani (84. Hrnko), Jašúrek (77. F. Špak), Labuda - Šulc (75. Kaman)

Hlas (zdroj: web Slovana):
Ivan Vukomanovič (tréner Slovana): "Tento prípravný zápas slúžil jednak pre mladíkov z juniorky, ktorým chceme dať šancu v zápasoch s kvalitnými súpermi, a takisto pre hráčov z prvého tímu, aby ukázali, že sa chcú pobiť o miesta v zostave. Mladíci ukázali určitú kvalitu, sú v progrese a musia ešte na sebe pracovať. Nie som spokojný s prístupom a reakciou niektorých futbalistov z A-mužstva. Vo futbale niekedy dostaneš jedinú šancu v živote, maximálne dve. Zápas s Interom mi v tomto smere ukázal veľa. Títo hráči jednoducho musia ukázať viac, aby si vybojovali pozíciu v zostave. Spoločne s vedením vedieme rozhovory o prípadných zmenách v kádri, aby sme zvýšili konkurenciu a hráči sa každý deň bili o miesta na súpiske. Musíme zvýšiť silu tímu, aby sme mohli v budúcej sezóne hrať o trofeje. Futbal je krutý, možno taký bude pre zopár hráčov z nášho kádra, no nemôžeme takto pokračovať. Je dôležité, aby všetci hráči ukázali viac pre klub a odvádzali maximum na tréningoch i v zápasoch."

Text: SITA, ŠK Slovan Foto: ŠK Slovan

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.