real madrid
Modrič

Modrič rozšíril maródku bieleho baletu

Publikované 20.02.2018 15:30
Image Modrič rozšíril maródku bieleho baletu

MADRID - Futbalový klub Real Madrid potvrdil, že stredopoliar Luka Modrič a obranca Marcelo majú problémy so zadným stehenným svalom a ich účasť v osemfinálovej odvete Ligy majstrov proti Parížu St. Germain (hrá sa 6. marca v Paríži) je otázna.

Neúčasť Modriča na utorkovom predpoludňajšom tréningu španielskeho mužstva bola nečakaná, keď sa Real pripravuje sa stredajší dohrávaný ligový zápas s Leganés. V pondelok pritom chorvátsky futbalista trénoval s tímom po tom, ako ho tréner nechal odpočívať vo víkendovom dueli s Betisom Sevilla, v ktorom sa zranil Marcelo. Real neuviedol dobu liečenia spomenutých hráčov, lekársky odborník José González pre portál AS poznamenal, že možno očakávať ich dvoj až trojtýždňovú absenciu.

Zranenie Modriča nepotešilo trénera Madridčanov Zinedina Zidana. Ten však verí, že sa z toho hráč čo najskôr dostane. "Sústredíme sa na to, aby sme Luku mali čo najskôr späť. Myslím si, že nejde o nič vážne. Mám dôveru v každého, kto tu pracuje: fyzioterapeutov, klubových lekárov... Verím, že sa mu čoskoro bude vodiť lepšie," cituje AS trénera "bieleho baletu". Toni Kroos, ktorý vypadol z hry minulý piatok pre problém s kolenom, ako aj Jesús Vallejo, trénovali individuálne pri zotavovaní sa zo zdravotných problémov.

Text, foto: SITA

0 reakcií

Súvisiace články

0 reakcií

Pridať komentáre môžu len prihlásení užívatelia.